Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ez az oka, hogy sok 25 év...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez az oka, hogy sok 25 év feletti szingli pasi van? Ha igen, mi vezetett ide?

Figyelt kérdés
[link]
2014. febr. 12. 23:13
1 2 3 4 5 6 7
 41/65 A kérdező kommentje:
Ki mondta, hogy nem lehet 175 alatti srácnak párja? Ha jól néz ki, vagy nagy dumás, vagy tehetős, akkor simán lehet. De nem úgy, ahogy ti mondjátok, hogy ronda arccal, csórósággal, túlsúllyal stb.
2014. febr. 13. 20:59
 42/65 anonim ***** válasza:
34%
Nincs mit magyarázni ezen. Aki töketlen a csajozáshoz, az jó eséllyel az is marad...teljesen mindegy hány centi magas, mennyire pénzes, vagy mennyire kigyúrt....és sok más kifogás amit itt előadtok, hogy miért nincs csajotok. Ennyi. További jó önsajnálatot:)
2014. febr. 13. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/65 anonim ***** válasza:
42%

Igen, aki ronda, kövér, az tényleg hátrányból indul ismerkedéskor, mert azért elsőre mindenki a külsőt látja meg (mondjuk ez szerintem nem csak a nőkre érvényes, kíváncsi vagyok, ha a férfiakat kérdeznék, hogy ronda, kövér, vagy szép, csinos barátnőt választanának inkább, ha jellemre mindkettő szimpatikus lenne, nem hinném, hogy sokan a ronda kövérért tolakodnának).

Egyáltalán nem mondom, hogy nem jelent előnyt az ismerkedésnél ha valaki gyönyörű, tökéletes alakú.


Hogy "nagy dumás" valaki... hát igen, az sem egy hátrány. Mert ha nem tudja magára felhívni a figyelmet a külsejével, akkor valahogy máshogy kell. Tehát ha valaki tudja, hogy csavarja az ujja köré a másikat a szövegével, a viselkedésével, a stílusával az nem rossz dolog (megmondom őszintén, nekem ez mindig is jobban a gyengém volt, mint a külső, az előző barátom alacsony volt, kövér, kopaszodó, idősödő, csúnyácska és csóró, neten leveleztünk, nem is mutatott magáról képet, mikor meg már megláttam, akkorra úgy magába bolondított, hogy szinte mindegy volt, hogy a legkevésbé sem volt az esetem).


Abban teljesen egyetértek, hogy ha valaki nagyon csúnya arcra, alakra, ráadásul még unalmasnak is tűnik, nem tud úgy kommunikálni sem, hogy felkeltse a másik érdeklődését, tuti nincs túl fényes helyzetben ha ismerkedni szeretne. :)

2014. febr. 13. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/65 anonim ***** válasza:
54%

Vicces milyen "emberek" próbálnak itt magyarázni,meg leszólni.Olyan jókat röhögtem a válaszaikon komolyan,valószínűnek tartom,hogy ők is abba a kategóriába tartoznak,akik sikeresek ezekben,mert jó génekkel születtek.Nos ez vicces,de egyben szánalmas is.Éld át ugyanazt,mint a kérdező és utána beszélhetünk róla. :)

Amúgy a Kérdezőnek igaza van,és bizony hiába próbálják itt egyes feminista és további olyan egyedek,akiknek minden összejött magyarázni,hogy csak benne van a hiba és senki másban.

És ne vicceljünk már ilyenekkel,hogy jajj mindenkinek aki akarja sikerül megtalálnia a párját meg hogy a legtöbb embernek van párja,férfiaknak is.Ez egy oltári nagy hülyeség,teljesen normális embereknek nem sikerül párt találnia a környezetemben,és nem hülyékről nem csúnyákról van szó.Teljesen értelmes,normális felfogással rendelkező egyénekről,akik nem néznek ki egyáltalán rosszul(hozzáteszem,én is ilyen vagyok).

Engem már hidegen hagy amit művelnek a mai lányok,egy értelmes jelet vagy bármit nem lehet látni rajtuk amiből tudni lehetne,van esély nála vagy sem.

A pofára esést már megkaptam körülbelül ezerszer,szóval az nem hiányzik egyáltalán mivel idáig csak azt kaptam.Ellenben egy jó szót még nem hallottam tőlük az irányomba,pedig ha ismernének rendesen,akkor nem ilyenek lennének.Csak odáig el sem tudok jutni,mert még beszélgetni se állnak le velem,így viszont nem is tudnak megismerni sajnos. :/ ez egy igazi körforgás,na hol a kiút ebből?Ha annyira okosak vagytok,ezt magyarázzátok meg.

2014. febr. 13. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/65 A kérdező kommentje:
Igen, itt mindig azok magyaráznak és osztják az észt, hogy csakis benned van a hiba, akiknek valamilyen szinten sikerük van a másik nemnél, vagy többé vagy kevésbé, de nem utolsók a pasik-lányok körében. Egyszerűen nem tudják beleélni magukat a másik helyébe, aki csak a pofára esésben jeleskedik, ha összetöri magát, akkor is. A legtöbb lányt ezt fel sem tudja fogni, mert naponta, de ne adj Isten ha nem annyira jó csaj, akkor csak hetente vagy havonta próbálkozik nála 2-3 pasi és csak választani kell. Van mintája, bőven van jelentkező, nagy dumás, szeles, nem bőbeszédű, helyes, ronda, szóval mindenféle. Mivel legtöbbször a helyes, jobb beszélőkével rendelkezőt választják, így könnyen osztják az észt, hogy te is változz ilyenné, mert nekik csak ez a pasitípus kell. Csak ugye a bibi ott van, hogy nem minden pasi tud, 175 cmnél magasabbnak lenni, jobban kinézni-jóképűnek lenni, gazdagnak, nagydumásnak lenni. Ez pedig a nők szemében bűn, ha nem tudsz átváltozni Dr Jekyll-Mr Hyde módjára, és a nők bevágják a durcát, hogy nem vagy jó pasi, eredj innen, meg nem tepersz eléggé értük és stb. Ha csak egy napra ti is ronda pasi bőrébe bújnátok és az lenne a tét, hogy akkor változnátok vissza jó csajjá/pasivá, ha ilyen külsővel egy nap alatt egy rendes, átlagos csajt magadba bolondítasz, akkor gyanítom, hogy soha nem változnátok vissza. Ez olyan, mint a szomszéd kutyája megdöglött és részvétet nyilvánítasz, de közben meg a legkevésbé sem érdekel a dolog, mert nem a te kutyád pusztult el. Ezért kérem ne osszuk az észt itt a magas lóról, csak ha hasonlóan szerencsétlenek vagytok a másik nemnél, mint itt rengeteg pasi (nem csak a saját hibájukból).
2014. febr. 14. 00:01
 46/65 A kérdező kommentje:

,,Engem már hidegen hagy amit művelnek a mai lányok,egy értelmes jelet vagy bármit nem lehet látni rajtuk amiből tudni lehetne,van esély nála vagy sem. "


Na ez a másik, szinte bűnnek tartják, ha nem Brad Pitt szólítja meg őket, és úgy néznek rá egy átlagos pasira is, mint egy csótányra, akit le kell ráznia magáról. Amikor felszállok buszra, vonatra is és a fiatalabb lányok, nők 80% beletemetkezik a telefonjába, szinte fáj nekik felnézni, vagy mosolyogni, na akkor érzi csak az ember, hogy itt valami nagy baj van (nemcsak azokkal a pasikkal, akik ezt látják, hanem a telefonfüggő lányokkal is).

2014. febr. 14. 00:04
 47/65 A kérdező kommentje:

,,Ha annyira okosak vagytok,ezt magyarázzátok meg."


Nem tudják megmagyarázni, mert nem tudják milyen ez a helyzet. Nem tapasztalták. Ez olyan, hogy a fehér jegesmedvét nehezen veszik észre a fókák a jégnél, de ha lenne fekete jegesmedve, akkor röhögve menekülnének el előle a fókák, mert rikító a színe abban a környezetben. Szegény medve meg hiába akarna kitörni belőle, mivel nem fehérnek született (és nem tud azzá változni saját erőből)így pokoli hátrányban van. Ez itt a nagy büdös helyzet, ha terelünk kedves lányok, ha nem.

2014. febr. 14. 00:08
 48/65 DreamWeaver ***** válasza:
78%
Hosszan tudnám mesélni én is a kudarcaimat, amelyek a múltban megkeserítették az életemet, de nem fogok így tenni. Egyrészt mert elmúltak azok az idők, megláttam minden hibámat és rossz döntésemet és változtattam. És igen, ha egy férfi tartósan nem tud párkapcsolatot kialakítani, akkor neki kell változnia, változtatnia, mert valamit rosszul csinál. Másrészt, hogy ha ide leírnám, hogy én mennyire "tapasztalt" voltam évekkel ezelőtt a témában, akkor még ti győzködnétek engem, hogy biztosan csak kitaláltam és hazudok. Harmadrészt pedig azért sem fogom leírni a saját életem történetét, mert Nektek nincsen szükségetek rá. Nektek szemmel láthatóan az okoz kielégülést, ha internetes bulvár-forrásokból összegyűjtögetett áltudományos fantázia-statisztikák alapján hamis elméleteket gyárthattok a négy fal között (ahelyett, hogy mozdulnátok a célotok érdekében) és ezzel hergelhetitek magatokat és egymást azok ellen, akiktől éppenséggel törődést várnátok. Ezzel pedig a legegyenesebb úton haladtok afelé, hogy 5-10-15 év múlva is ugyanitt lesztek (vagy a kocsmában), de hogy barátnőtök nem lesz, az fix. És természetesen azt is csak Magatoknak köszönhetitek majd, az eltelt 5-10-15 évetek lázas semmittevésének. Ennyit erről. Több karaktert a kérdés nem érdemel.
2014. febr. 14. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/65 anonim ***** válasza:
92%

"Egyszerűen nem tudják beleélni magukat a másik helyébe, aki csak a pofára esésben jeleskedik, ha összetöri magát, akkor is. "


Ez jó vicc volt:) Tehát én nem tudom beleélni magam, csak mert VÉGÜL sikerült normális hozzám illő párt találnom...


Gondolkozz már. Mit tudod te hogy én mit éltem át az előtt, hogy vele összejöttem volna? Semmit nem tudsz.


Hát tudd meg hogy előtte 5 éven keresztül próbálkoztam, ismerkedtem, randiztam, rengeteg visszautasítást kaptam, volt aki konkrétan kiröhögött... próbáltam kapcsolatot kialakítani... a szüzességemet úgy vesztettem el, hogy 4 hónapig szerelmet hazudott a srác, tényleg törődött velem, jól kijöttünk egymással, minden szép volt és jó. aztán a szex után meg lelépett, mondván ő csak erre ment végig...


Volt 2-3 1 hónapos kapcsolatom, amikben leginkább csak kihasználtak aztán eldobtak igazi indok nélkül, és 1 amiben pokol volt az életem majdnem 1 évig...betegesen féltékeny volt a pasi, aztán a végén megcsalt, megütött, és ezek után hagytam csak el, mert mindig próbáltam megmenteni a kapcsolatot, hogy ne én legyek a hibás amiért szétmegyünk....


Sok fájdalmat éltem át ez idő alatt sokan megbántottak. De tennem kellett azért hogy végre legyen normális kapcsolatom. Tettem érte, nem adtam fel, és nem siránkoztam azon, hogy a pasik mind szemetek... és ez meghozta szerencsémet is. Megismertem a férjemet akinél jobb embert nem is találhattam volna.


Szóval nekem ne mondja senki hogy nem szenvedtem meg azért a boldogságért ami most van. Tudod nem csak az a szenvedés amikor valakinek konkrétan a kapcsolat sem jön össze, hanem az is amikor elkezdesz megbízni valakiben, mert megjátssza magát, erre föl az kihasznál, szemétkedik, aztán meg eldob mint egy rongyot mert úgyis van még 1000 nő a földön, szóval minek kösse le magát amíg nem dugta meg mindet....


Bele kéne kicsit gondolni, hogy más mit szenvedett végig mire a boldogságig eljutott, mert az embernek nem csak jelene van, hanem múltja is...

2014. febr. 14. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/65 anonim ***** válasza:
67%

Jómagam is még egyedülálló férfi vagyok (26 éves). Jártam egyetemre, és voltam is kollégiumban (ahol több lány volt, mint fiú). Egyszer sem sikerült egyik lánnyal sem egyről a kettőre jutni, hiába próbáltam.


Amit én tapasztaltam, az az volt, hogy a lányok nagy része, még az is aki nem volt egy főnyeremény, nagy igényeket támaszt a férfiakkal szemben. Ha te is egyetemista vagy, és nem áldott meg az anyatermészet Ryan Golsing sármával, és nem vagy egy nagy dumagép nagy egóval, akkor szinte szélmalomharcot folytatsz azért, hogy csak egy éjszakára is valakit az ágyadba rángass (komolyabb kapcsolatról nem is beszélve). A tucatnőket leszámítva csak azok álltak szóba az átlagos srácokkal, akik a többi lány szemébe "kattantak" vagy "különcök" voltak.


Mai napig mosolygok, amikor visszaemlékezek ezeknek a jégbe fagyott wannabe királynőknek a panaszkodására: "Miért nincs egy normális PASI a környéken?"


Hát kisanyáim, talán le kéne szállni a magas lóról. Én a személyes ismeretségi körömbe tudom, hogy egy példát leszámítva, nekünk nincsenek nagy elvárásaink. Még akkor sem, ha csak egy éjszakáról van szó (mert nem tagadom, van ilyen is).


A groteszk az egészben, hogy míg sok lány kéretteti magát, és várja az igazi, észre sem veszi, és eljár felette az idő. 30 fölött megváltoznak a dolgok. Már egyre kevesebben érdeklődnek utánuk, sőt, összeteheti a két kezét, ha még normális férfi ember szóba áll vele. Míg a férfiaknál inverze.

2014. febr. 14. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!