Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ez az oka, hogy sok 25 év...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez az oka, hogy sok 25 év feletti szingli pasi van? Ha igen, mi vezetett ide?

Figyelt kérdés
[link]
2014. febr. 12. 23:13
1 2 3 4 5 6 7
 31/65 anonim ***** válasza:
40%

Érdekes....


az én baráti körömben minden pasinak van barátnője, többen együtt is élnek már. 5-6 éves komoly kapcsolatokról beszélek.


Vannak köztük alacsony srácok is. 160-165 centisek. Mégis van párjuk. A lányok szerintem helyesek, szépek, nincs velük semmi baj.

Van olyan kapcsolat ahol már eljegyzés is volt.


Házasok eddig csak mi vagyunk a férjemmel a bandából. 4 éve vagyunk együtt. Ő pl 190 centi, én 175. Tehát szerintem normális a mi magasságkülönbségünk is.


És általában, azok a csajok akik foglaltak, szerinted kikkel vannak? Gorillákkal? Ők pasikkal vannak. Vagyis a pasiknak is van párjuk....


Akinek meg nagyon nem jön össze a csajozás, kicsit magába kéne nézni, aztán cselekedni, és nem vinnyogni hogy brühühü egyedül vagyok, mindenki sajnáljon... mert ez szánalmas.

2014. febr. 13. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/65 A kérdező kommentje:

Utolsó!


Szerintem ez fake!

160 centis pasiknak is van párjuk? Ja olyan, 10 ből 2 nek. Ne ide járt vigaszt nyújtani a 25 feletti szingliknek meg kitalált meséket leírni, mert a végén elhiszik, hogy rondának és alacsonynak is jó lenni, mert lesz párja. Aztán kimegy a szabadba és kapja majd az elutasításokat végezetig. Legalább ezen az oldalon mondjunk már igazat arckép nélkül.

2014. febr. 13. 19:38
 33/65 A kérdező kommentje:

,,Akinek meg nagyon nem jön össze a csajozás, kicsit magába kéne nézni, aztán cselekedni, és nem vinnyogni hogy brühühü egyedül vagyok, mindenki sajnáljon... mert ez szánalmas."


Tipikus nő, aki megint kihozta, hogy mindig a pasikban van a hiba. Gratulálok, egyes, ülj le. Menj szépe esti mesét nézni, ott van esélye az alacsony, kövér, ronda arcú és szegény pasinak is a hercegnőknél.

2014. febr. 13. 19:40
 34/65 anonim ***** válasza:
Pontosan Kérdező, amikor érvelni kellene, hogy miért van az, hogy a 170cm-es férfiak 90%-a egyedülálló, szemben a 180cm-es férfiak 10%-al, akkor megáll a tudomány. Sajnos aki alacsony 165-175cm annak nagyon korlátozottal az esélyei párkapcsolat terén.
2014. febr. 13. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/65 anonim ***** válasza:
57%

Ki kell ábrándítsalak, mert igen, van párjuk.


Az első pár: 2007 óta egy pár, együtt élnek, eljegyzés is volt. Mindketten 160 centisek. A lány nem szokott magassarkút hordani.


Második pár: 2008 óta egy pár, együtt élnek. A pasi 168 centi, a csaj 160.


Harmadik pár: 2010 óta egy pár. A pasi 165 centi, a lány 160. Még nem élnek együtt.


A másik 3 pasi meg nem lényeg mert 180 centi felett vannak. És igen, nekik is van párjuk.


De egész nyugodtan vigasztalhatod magad azzal hogy nem igaz. Attól biztos jobb lesz neked:)


Ne is haragudj de ez a reakció egyből, hogy hazugság amit írtam, szánalmas....de ha jobb így a lelkecskédnek, akkor higgy amit akarsz:)

2014. febr. 13. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/65 anonim ***** válasza:
52%

" Sajnos aki alacsony 165-175cm annak nagyon korlátozottal az esélyei párkapcsolat terén."

A férjem 170 cm magas. Nem gazdag. Nem sportol, nem kigyúrt.

Jó néhány nő volt már az életében előttem.

Én meg nem vagyok bányarém, az előző barátnői sem voltak azok, tehát nem a csúnyácskábbak közül válogatott.


Szóval lehet itt hárítani mindent másokra, de azért ne mondjunk már olyan hülyeségeket, hogy 175 cm alatt annyira korlátozottak az esélyek. Jó, biztos nem minden nőnek tetszenek a 175 cm alatti férfiak, azt ne állítsa nekem senki, hogy kizárólag emiatt nem talál valaki párt! Ugyan-ugyan! :)

De úgyis hiába beszélek, további jó önsajnálatot! :)

2014. febr. 13. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/65 anonim ***** válasza:
Kérdező!! Tényleg bejött az, amit jósoltál :D
2014. febr. 13. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/65 anonim ***** válasza:
38%
35-ös, rájuk kell hagyni. Nem fogják elfogadni a tényeket. Itt a valósággal nem lehetsz hiteles, csak ha előásol valami Facebook-os tinibölcsességet, vagy bulvárcikket valamelyik Dr. Nevenincs Okostojástól. ;)
2014. febr. 13. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/65 A kérdező kommentje:
Terelés terelés hátán, magyarázat nincs, csakis az, hogy a fiúkban van minden hiba, hogy nem tud udvarolni és meghódítani egy nőt sem.
2014. febr. 13. 20:36
 40/65 anonim ***** válasza:
38%

De mit magyarázzon meg az ember olyanon, ami nem igaz. Tehát ha nem igaz, hogy 175 cm alatti férfinak nem lehet barátnője, felesége, stb., akkor ezen mit kell megmagyarázni?

Ez kb. olyan, hogy magyarázd meg, miért piros az ég. Ha meg erre azt mondanád: nem piros, hanem kék, akkor meg: áh, ez csak terelés, miért nem magyarázod meg, miért piros? :D Na, mindegy. :)

2014. febr. 13. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!