Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ti ha mondjuk fb-n ra akarnato...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti ha mondjuk fb-n ra akarnatok irni egy olyan lanyra akivel meg nem beszeltetek elöben , hogyan inditanatok?

Figyelt kérdés
2014. febr. 12. 14:41
 1/8 anonim ***** válasza:
Nem jelölök be ismeretlen embert. Szerintem ez evidens.
2014. febr. 12. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
te igy gondolod de mas nem :D
2014. febr. 12. 14:44
 3/8 anonim ***** válasza:
"Szia! Képek alapján szimpatikusnak tűnsz számomra és szeretnélek megismerni."
2014. febr. 12. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Ez egy kicsit lerohanós szöveg.
2014. febr. 12. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
De közel lakik vagy csak egy random lány, akit találtál a fb-on?
2014. febr. 12. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
hat kb 30kmre lakik de oda jarok suliba abba a varosba. amugy ja csak igy random megtetszett bejelöltem visszaigazolt es most agyalok hogyan tudnek minel hatekonyabban cselekedni :) ha mar kezdet jol sikerül utana mar tudom a dolgomat akkor mar belendülök csak elinditani kellene valahogy a FOLYAMATOT
2014. febr. 12. 14:47
 7/8 anonim ***** válasza:

ebbe isten vagyok:)

igy ahogy irom: Szia hogy vagy:)? Mitcsinaltal a hetvegen?

oh az kiraly, kiskoromba enis voltam az allatkertben es csak beszelj

2014. febr. 12. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Na hát, ha van közöd ahhoz a városhoz, akkor van esélyed.

"Szia! Annyira ismerős vagy, csak nem tudlak hova tenni, ezért is jelöltelek be, hátha kiderül" Aztán utána kérdezgethetsz tőle, mondjuk hova szokott járni, gondolom azért tisztában vagy valamennyire az adott várossal. Aztán viccelődhetsz is meg ilyenek, ha bejött neki a stílusod, akkor ő is fog kérdezgetni. A lényeg, hogy minél hamarabb találkozzatok, mert neten hamar elfogy a téma és ezt tapasztalatból mondom. Remélme tudtam segíteni, aztán majd írj a fejleményekről egy privit :)

2014. febr. 12. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!