Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Fiúk ti ezzel hogy vagytok?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk ti ezzel hogy vagytok?

Figyelt kérdés
egy hete ismertem meg egy srácot sokat találkoztunk egy társaság meg minden nap beszélünk neten. első találkozásunkkor velünk egy asztalnál ült egy csaj és mondta hogy meg... (nagyon ronda volt) és csak ennyi egy srácnak hogy mind1 hogy hogy néz ki a csaj csak legyen kit meg..? nekem nagyon bejön a srác nemrég voltunk kettesben többször is csókolóztunk és nagyon jófej de olyan nagyon zavar hogy azt mondta a csajra amit. lehet hogy én sem tetszem neki csak épp én vagyok a közelébe?
2014. febr. 6. 20:00
 1/5 anonim ***** válasza:
Hát a sztorid azt támasztja alá hogy vannak ilyen fiúk én nem ilyen vagyok sajnos a külsőt nézem először ami nem túl magas mércén van de utána sem rögtön "az" jönne gondolatba nálam szóval csak kifogtál egy ilyet de én olyannal nem bírom elképzelni magam aki nem tetszik.
2014. febr. 6. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
A fiúk ezzel már csak így vannak. Aztán előbb-utóbb kinövik. Bár van aki nem.
2014. febr. 6. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
említettem neki ezt a szitut hogy milyen ronda volt a csaj..és azt írta rá hogy azért hív el engem és nem őt. de nagyon ott van bennem a gondolat hogy rajtam kívül még kit fűzögethet..
2014. febr. 6. 20:09
 4/5 akecske válasza:
Nem feltétlen. Lehet, hogy ő ilyen típus, de az is lehet, hogy még nem élte ki magát. Szerintem ilyennel nem érdemes kezdeni. Sok a helyes srác még akik nem árulnak zsákba macskát. Lehet hogy téged esetleg komolyan vesz...és ha nem? Legyél el vele csak ügyelj, hogy ne legyenek mélyeb szántó érzelmeid vele kapcsolatban, mert koppanhatsz.
2014. febr. 6. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Végülis próbálom én is így felfogni hogy legalább van aki kiszakít az egyvonalú melós napokból. aztán ha lesz valami akkor meg az nekem is jó :D de azért próbálom nem megszeretni :D
2014. febr. 6. 20:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!