Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Fiúk/Lányok ti hogy vagytok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk/Lányok ti hogy vagytok ezzel?

Figyelt kérdés

Próbálok rövid lenni, mert én sem szeretem végigolvasni a regényeket.

A közelmúltban randiztam pár csinos lánnyal. Most ne is azt nézzük, hogy miként jött össze, nem ez a lényeg.

Az összes lány függetlenül attól, hogy kedvesek voltak(nem bunkók) és érdeklődök, annyira megjátszósak voltak, hogy onnan már nem tudtam szabadulni a gondolattól, hogy: "ohh már megint egy totál érdektelen beszélgetés halmaz"

No de mit is értek ez alatt?

Eddig egy olyan lánnyal nem találkoztam ilyen célból persze, aki igazán érdekes lett volna és ne a szokásos csinos-okos-és nulla közös pont.

Kérdezgetünk egymás felől, nevetünk is néha, de annyira egy kaptafa az összes. Olyan, mintha megismernél egyet és onnan már csak a különböző kiadásaikkal lenne dolgod.

Érdeklődve hallgatom miket szeretnek film-zene-szabadidő és persze beszélgetünk az életről is. De totál mások vagyunk(habár nem tagadom egyedi személyiség vagyok) de bárkivel meg tudom érteni a hangot.

Hiába mesélnék egy ilyen lánynak a kedvenc filmjeimről vagy zenéimről teljesen más világ.

Mit hoz fel ilyenkor a legtöbb csaj:

-szeretnék majd egy jó munkát, most is azon gondolkodok, hogy hova menjek tovább tanulni

-szeretek bulizni a csajokkal

-kedvencem a BMW

-kedvenc filmjeim, nos talán a Project X, Feláldozhatók, barátság extrákkal..

-imádom a zenét főleg a pörgőset

-könyvet is olvasok(A szürke 50 árnyalata pf :))

...

nos ekkor én érdeklődve hallgatom persze(mert nem akarom megbántani)

De miről beszélgessek így, ha én:

-nem szeretek discoba járni

-nem érdekelnek a primitív amcsi filmek

-sok zenét szeretek, de a rock áll közelebb(Rolling Stones,Doors,Nirvana,Queen)

-nálam a jó filmek(Száll a Kakukk fészkére,Remény Rabjai,Indul a Bakterház...)keződnek

-meg a BMW, ez az én Achilles-sarkam, minden idióta BMW-t akar(olyan mint a cigik közt a Marlboro jó csak a sok marha tönkretette..:D).

Nem mondom biztos jól kijönnék velük, sőt az egyik a 4-ből még vissza is hívott, hogy jól érezte magát. De inkább leszel életem végéig agglegény és önmagam, mint valaki más mellett valaki teljesen más.

Okos lányok alatt pedig azokat értem akiknek ilyen-olyan végzettsége van és erre nem oly nyíltan, de azért nagyra vannak.(Zimány Lindának is van diplomája, most akkor ő ezek szerint egy intelligens ember?-ne már)

Ha valakinek adottak a lehetőségei és képes leülni a se*gére tanulni, akkor bárki képes erre. Én sokkal inkább szeretem az intelligens embereket ami főleg viselkedésben és "stílusban" nyilvánul meg.


Szóval lehetséges csak engem vesznek körül ilyen emberek, minden esetre gondoltam írok egyet jobb dolgom nem lévén.


Elnézést a regényért!


2013. júl. 15. 21:47
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
59%

ahogy ránéztem a szövegre és megláttam benne pár szót..

úgy érzem siralmas lesz de végigolvasom..

2013. júl. 15. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
59%
és igen.. jól gondoltam...
2013. júl. 15. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:

"Próbálok rövid lenni"


Hát ez nem sikerült D

2013. júl. 15. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:

de most egy mai csajtól mit vársz?:D

bizonyítottan kisebb az agyuk mint egy delfinnek.

2013. júl. 15. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:

Nos való igaz, a végén elnézést is kértem.

Nem éri meg elolvasni a "sírásom" de ha megteszed jól esett :)

2013. júl. 15. 21:54
 6/15 anonim ***** válasza:

Pont ezért vagyok én is kiábrándulva a saját korosztályomból (bár valószínűleg van köztünk egy pár év)

A kulcsszavak : sablon , tömeg , kommersz. Ez a maiak 70-80%-ra igaz. Mindenki csak mást majmol kevés az egyéniség. Amúgy eléggé magamra ismertem az írásodban , ahogyan a dolgokat látod. Próbálkozz az idősebb korosztállyal , én pl. velük tök jól kijövök.


20f

2013. júl. 15. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

Mintha magamat olvasnám fiúban :'D

Próbáld meg kicsit jobban szűrni azokat, akikkel már eljuttok a találkozásig, előbb beszélgess velük, szerintem már ilyenkor kiderül, hogy van-e bennetek közös pont.

Hidd el, hogy nagyon sok olyan lány van, aki nem amcsi filmeken/nyálgépes könyveken/disco-n szocializálódik, szereti a rock zenét, szeret élni szívvel-lélekkel, és tartalmas az élete :) Ne add fel a reményt ;)

18/L

2013. júl. 15. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
0%
Gondolom nincs diplomád h így vélekedsz "ha valakinek adottak a lehetőségei és képes leülni a se*gére tanulni, akkor bárki képes erre.
2013. júl. 15. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:

Senki felett nem fogok ostyát törni, mert diplomája van, elnézve ismerőseimet akiknek van...Engem speciel nem érdekel, hogy milyen végzettsége van valakinek, mivel nem áll összefüggésben az a tényleges intelligenciával. Ezért is unszimpatikus amikor valaki ilyenekkel dicsekszik.

Nem vagyok reményt vesztett vagy feladom típus, pusztán enyhén dramaturg melyet egy online sírással tetéztem :D

2013. júl. 15. 22:05
 10/15 anonim ***** válasza:
100%

Az a legfontosabb hogy magadat adod és ez ne változón meg. Ezt erre értettem

"és önmagam, mint valaki más mellett valaki teljesen más. "


inteligenciáról annyit hogy tényleg nem azon múlik h milyen iskolája van az embernek hanem hogy milyen jól forog az agya

2013. júl. 15. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!