Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Fiúk/Lányok ti hogy vagytok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk/Lányok ti hogy vagytok ezzel?

Figyelt kérdés

Próbálok rövid lenni, mert én sem szeretem végigolvasni a regényeket.

A közelmúltban randiztam pár csinos lánnyal. Most ne is azt nézzük, hogy miként jött össze, nem ez a lényeg.

Az összes lány függetlenül attól, hogy kedvesek voltak(nem bunkók) és érdeklődök, annyira megjátszósak voltak, hogy onnan már nem tudtam szabadulni a gondolattól, hogy: "ohh már megint egy totál érdektelen beszélgetés halmaz"

No de mit is értek ez alatt?

Eddig egy olyan lánnyal nem találkoztam ilyen célból persze, aki igazán érdekes lett volna és ne a szokásos csinos-okos-és nulla közös pont.

Kérdezgetünk egymás felől, nevetünk is néha, de annyira egy kaptafa az összes. Olyan, mintha megismernél egyet és onnan már csak a különböző kiadásaikkal lenne dolgod.

Érdeklődve hallgatom miket szeretnek film-zene-szabadidő és persze beszélgetünk az életről is. De totál mások vagyunk(habár nem tagadom egyedi személyiség vagyok) de bárkivel meg tudom érteni a hangot.

Hiába mesélnék egy ilyen lánynak a kedvenc filmjeimről vagy zenéimről teljesen más világ.

Mit hoz fel ilyenkor a legtöbb csaj:

-szeretnék majd egy jó munkát, most is azon gondolkodok, hogy hova menjek tovább tanulni

-szeretek bulizni a csajokkal

-kedvencem a BMW

-kedvenc filmjeim, nos talán a Project X, Feláldozhatók, barátság extrákkal..

-imádom a zenét főleg a pörgőset

-könyvet is olvasok(A szürke 50 árnyalata pf :))

...

nos ekkor én érdeklődve hallgatom persze(mert nem akarom megbántani)

De miről beszélgessek így, ha én:

-nem szeretek discoba járni

-nem érdekelnek a primitív amcsi filmek

-sok zenét szeretek, de a rock áll közelebb(Rolling Stones,Doors,Nirvana,Queen)

-nálam a jó filmek(Száll a Kakukk fészkére,Remény Rabjai,Indul a Bakterház...)keződnek

-meg a BMW, ez az én Achilles-sarkam, minden idióta BMW-t akar(olyan mint a cigik közt a Marlboro jó csak a sok marha tönkretette..:D).

Nem mondom biztos jól kijönnék velük, sőt az egyik a 4-ből még vissza is hívott, hogy jól érezte magát. De inkább leszel életem végéig agglegény és önmagam, mint valaki más mellett valaki teljesen más.

Okos lányok alatt pedig azokat értem akiknek ilyen-olyan végzettsége van és erre nem oly nyíltan, de azért nagyra vannak.(Zimány Lindának is van diplomája, most akkor ő ezek szerint egy intelligens ember?-ne már)

Ha valakinek adottak a lehetőségei és képes leülni a se*gére tanulni, akkor bárki képes erre. Én sokkal inkább szeretem az intelligens embereket ami főleg viselkedésben és "stílusban" nyilvánul meg.


Szóval lehetséges csak engem vesznek körül ilyen emberek, minden esetre gondoltam írok egyet jobb dolgom nem lévén.


Elnézést a regényért!


2013. júl. 15. 21:47
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
antipatikus még mindig te mély intellektuellel bíró egyén
2013. júl. 15. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

-nem szeretek discoba járni

-nem érdekelnek a primitív amcsi filmek (csak ha nagyon fáradt vagyok, és lusta vagyok már gondolkodni)

-sok zenét szeretek, de a rock áll közelebb(Rolling Stones,Doors,Nirvana,Queen, Accept, InFlames újabbak közül Nickelback, FOB, Nightwish, magyarok közül TCS, Depresszió, Road, Subscribe)

-nálam a jó filmek(Remény Rabjai,Indul a Bakterház, Tökéletes trükk, 23-as szám, Tetovált lány, Fekete hattyú ...)keződnek

-meg a BMW, ez az én Achilles-sarkam, minden idióta BMW-t akar(olyan mint a cigik közt a Marlboro jó csak a sok marha tönkretette..:D). (Nincs kedvenc autóm, mindegyik elvisz A-ból B-be, sőt, a BKV is)


Csak hogy lásd, vannak még ilyenek. Keresgélj.


Én egyébként gyakran a pasikkal kapcsolatban érzem ugyanezt.

2013. júl. 15. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
erre szokták mondani.. nem látod a fától az erdőt.
2013. júl. 15. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
ehhez a szöveghez nekem már késő van.
2013. júl. 15. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

Én úgy vagyok vele, hogy nem megyek a tömeg után, csak azért, hogy "menő" legyek.

- ha jól akarom érezni magam, akkor a barátnőimmel beszélgetek a fészerben, vagy elmegyünk pizzázni, de diszkóba nem szívesen megyek

- a kedvenc filmem a Revolver

- zenei téren előnyben részesítem a moombah, reggae és ska zenét, viszont Edith Piaf-ért is oda vagyok

- ha felnövök biztos, hogy zsigulim lesz (bár keveset értek hozzá, de édesapámtól megkérdezem, ha akarok tudni az autókról valamit)

- most Dosztojevszkijtől olvasom a Bűn és bűnhődést

- mindenképpen fogok tánccal foglalkozni a jövőben, de mellette érdekelnek a nyelvek is (angolul és spanyolul tanulok) és jó volna tolmácsként vagy fordítóként elhelyezkedni

Emellett még az öltözködésem is kulturált.


És úgy gondolom, hogy a tanulmányi átlagom nem tükrözi az "intelligencicámat". :)


Sajnos kevés "normálishoz" volt eddig szerencsém, de azt a kevés, környezetemben élő, értelmes embert hívom a barátaimnak. Ezzel azt szeretném kifejezni, hogy igenis lehetnek a te környezetedben is kedves, intelligens hölgyemények, csak lehet, hogy rossz helyen keresed. :D

2013. júl. 16. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!