Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok! Miért vagytok bizalmat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Miért vagytok bizalmatlanok a férfiakkal szemben?

Figyelt kérdés
2013. jún. 17. 08:39
 1/9 anonim ***** válasza:
97%
Mert a legtöbb pasi csak dugni akar és semmi komolyat. Emellet folyton azt halljuk, hogy ez a pasi megverte a feleségét, az a pasi lemészárolta a családját... könnyen vissza tudtok élni az erôtökkel a gyenge törékeny lányokkal szemben.
2013. jún. 17. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Én nem vagyok bizalmatlan, csak óvatos ...! :)
2013. jún. 17. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
62%

1-es!


Te egy primitív barom vagy.


Mi meg azt halljuk, hogy a nők agyba-főbe csalják a pasijaikat, meg csakis a pénzre mennek, önzőek, hisztisek, elviselhetetlenek, telhetetlenek, szex előtt mindig "fáj a fejük",stb..


Na, akkor kinek van igaza????

2013. jún. 17. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
76%
Ahogy az 1-est elolvastam, rögtön arra gondoltam, hogy ezzel az erővel nyugodtan ki is halhatnánk.
2013. jún. 17. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
100%
Mert nem ő lenne az első pasi, aki átbaszna...
2013. jún. 17. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
75%

Az a durva, hogy az 1-essel elég sokan egyetértenek, holott egy üres általánosítást böfögött ide.


A férfiak többsége nem ilyen és a nők többsége sem csakis a pénzre megy...vagyok olyan intelligens,hogy ezt belátom, te kis leszbikus.

2013. jún. 17. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
39%
Csak azzal bizalmatlanok, aki nem néz ki úgy, mint egy félisten.
2013. jún. 17. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Én alapvetően mindenkivel bizalmatlan vagyok,részben mert ilyen az alaptermészetem,részben mert sokat csalódtam már.Különben az az elvet vallom,hogy jobb félni,mint megijedni.Persze ez változhat,amint jobban kiismerem az illetőt.

A többi nő nevében viszont nem tudok nyilatkozni,hiszen nincs két egyforma sorsú és gondolkodású ember,ők tudják,mi okuk van a bizalmatlanságra,már aki ilyen.

2013. jún. 17. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Mert ennyit ertek.
2013. jún. 17. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!