Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok! Miért szeretitek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Miért szeretitek olyan elérhetetlennek mutatni magatokat?

Figyelt kérdés
2014. febr. 3. 16:36
 1/8 anonim ***** válasza:
B+ mert szeretik egyesek ha küzdenek értük :)
2014. febr. 3. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
mert majdnem minden pasit az elerhetetlen csajok erdeklik.. legalabb is nekem ez a tapasztalatom :) 16L
2014. febr. 3. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
mert ha nem ez van, akkor mi vagyunk a világ r.bancai....
2014. febr. 3. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
a harmasnak igaza van
2014. febr. 3. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
48%
Talán mert meglepően sok pasi erre bukik. Én akkor mutatom az elérhetetlen, ha nem érdekel a pasi, nem akarok kapcsolatot vagy éppen egyben vagyok. De múltkor a diákmelón megismerkedtem a helyi szépfiúval, nagyon jól néz ki, jófej stb, mindenki őt akarta de ő senki felé nem kezdeményezett. Kicsit rossz napomon talált meg és bevallom nem voltam valami kedves vele és láss csodát utána rám írt, érdeklődött, flörtölt stb.... Szóval lehet sok lány azért adja, mert van erre igény :)
2014. febr. 3. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Hármas válaszolónak van igaza :)
2014. febr. 3. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Nincs olyan hogy elérhetetlen nő, max számodra elérhetetlen.

Bevehetetlen vár nincs.

2014. febr. 3. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Aki érdekel, annak kimutatom, hogy "vevő lennék az árura" a többieknek viszont nyilván azt sugárzom, hogy számukra elérhetetlen vagyok, mert úgy is van. Nincs ebben semmi hazugság.
2014. febr. 3. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!