Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » A férfiak 70%-a miért nem ért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férfiak 70%-a miért nem ért a nők nyelvén? Aztán még csodálkoznak hogyha örökké szinglik maradnak.

Figyelt kérdés
Mit mondanak a nők, mire vágynak? Figyelmességre, szeretetre, kedvességre, humorra. Ugye ezt meghallják a férfi ismerőseim és elkezdenek rögtön figyelmesek, kedvesek, humorosak lenni a kiszemelt hölggyel, persze hogy a barát-zónába kerülnek. A nőknek az kell hogy ne törődjenek velük, legyenek bunkók a pasik. A barát-zónából pedig nincsen kiút.
2014. febr. 2. 22:58
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
Egyrészt amit a nők mondanak és amit gondolnak/éreznek az két különböző dolog..igaz kell kedvesség/figyelmesség/humor a PÁRKAPCSOLATBAN amikor már járnak..tudod barátnő!!!!! Udvarlásnál/hódításnál viszont öngól! Illetve vegytisztán alkalmazva öngól! A legtöbben már itt elcseszik..meg akarnak felelni a nő elvárásainak..holott nekik nincs elvárásuk a nővel szemben nem azon gondolkodnak, hogy nekem vajon megfelel-e a nő, hanem azon izgulnak, hogy ők megfelelnek-e a nőnek..érzelmileg függnek...és ráadásul sugárzik róluk, hogy nem válogathatnak a nők között..kiszolgáltatottak..ergó lehetnek magasak..jóképűek..de nem férfiak...Az nem férfi aki felveszi az első szóra a nyakörvet és úgy táncol ahogy a nő füttyül..ha a nő nem izgul azon, hogy ezt a pasit megtudja-e szerezni magának vagy sem megette a fene..de ilyen nyalom a segged fényesre hogy hátha szóba állsz velem stílusba csak kis scrác örök lúzer kategóriás haverjaid csak a kispadról nézhetik ahogy mi FÉRFIAK elvisszük a csajokat az orruk elől...végül is kell valaki akiknek elsírhatják azt, hogy szex után nem keresem többé :-)
2014. febr. 3. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
58%

A férfi ismerőseid töketlenek. Nem tudnak bánni a nőkkel és ennyi.


Én találkoztam sokféle pasival életem során. Jártam is néhánnyal. Aztán találkoztam egy figyelmes, kedves, humoros, szerető pasival, aki érdekes módon nem barát zónába került, hanem a párom, és idővel a férjem.


Egyébként nem azért kell ilyennek lenni a lányokkal mert ők ezt akarják, hanem azért mert ti pasik ilyenek vagytok. (ha ilyenek vagytok) Ha csak azért játsszátok meg a jó fiút, hogy meglegyen a nő akkor bukásra van ítélve az egész. Magatokat kéne adni, és nem felépíteni egy hamis személyiséget, csak hogy megdughassátok a nőket. Hanem a valódi éneteket mutatni. Aztán akinek tetszik tetszik, akinek nem az nem lesz veletek hosszabb ideig.


Pont abból szokott lenni sok probléma a kapcsolatokban, hogy a férfi csak addig játssza meg a kedves törődőt, amíg a csajt meg nem kapja. Esetleg még játszik pár hónapig, hogy lankadjon a csaj figyelme, aztán pedig visszavedlik eredeti ocsmány személyiségébe aki nem törődik senkivel és semmivel, és mindenki fogadja el őt úgy ahogy van, neki ne kelljen pedálozni, ne kelljen semmit csinálni, csak legyen mellette a nő, és viselje el, hogy már nem figyelmes, már nem szeretgeti stb...

n/28

2014. febr. 4. 02:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:

mese. 28 évesen sok hosszú kapcsolatod lehetett és nagy a tapasztalatod :D


30 felett majd kibújik a sárkány

2014. febr. 4. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:

11-es ez nem nyakörv kérdése. amikor betört eldob :)


amikor majd unalmas apuka leszel :D

2014. febr. 4. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
12-es vannak olyan nők, akikkel nem lehet jól bánni, mert nem hagyják. Sokszor olvasom, hogy egyszer az a baj, hogy a pasi étterembe viszi, ajándékokkal lepi meg, egyszer meg az, hogy nem vesz neki ajándékot meg nem törődik vele. A problémákat a nők generálják, és én speciel köszönöm, de keressenek másik palimadarat helyettem, és szerintem nem csak én gondolom így.
2014. febr. 4. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:

"Sokszor olvasom, hogy egyszer az a baj, hogy a pasi étterembe viszi, ajándékokkal lepi meg, egyszer meg az, hogy nem vesz neki ajándékot meg nem törődik vele. "


Ezek is szélsőségek amiket leírtál...miért kell valakit folyton ajándékokkal elhalmozni, aztán meg nem törődni vele egy idő után? Látszik hogy te se értesz a nőkhöz... a normálisaknak legalábbis nem az kell hogy ajándékokkal halmozzák el, nekik nem ez a törődés.


Egyébként: nem tudom hányas válaszoló, miért ne lehetnének releváns tapasztalataim 28 évesen? Milyen alapon húzod le azt amit én megéltem, csak az életkorom alapján? Ki vagy te? Egyáltalán, hogy jössz te ehhez? Én sem kezdtem el szurkálni és személyeskedni hogy te sz..rt se tapasztaltál az életből x évesen akkor te se tedd...

2014. febr. 4. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim válasza:
Szerintem nem olyan vészes a nők nyelvén "kommunikálni". (Mondom ezt minimális tapasztalattal ^^"") Igazánól én amikor még régebben probáltam ismerkedni az volt a baj (és még most is), hogy eléggé unalmas fazon vagyok. Probáltam érdekesnek tünni de ez igazából nem jött össze. Ezzel nem azt mondom, hogy hazudtam volna neki csak épp hogy érdekelt a téma de aztán a végére eléggé ellaposodott a dolog és összejött egy másik sráccal. Na de a lényeg: Nem olyan nagy dolog a nőkkel kommunikálni, csak rá kell kicsit hangolódni a témára meg nem kell lábtörlőnek lenni aztán már sima ügy.... gondolom. :)
2014. febr. 5. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
49%
12-es ez a tipikus női hozzáállás undorító szerintem. A nőkben semmi hiba nincs, csak a férfiak a hibásak, mert nem értenek a nőkhöz. Fel kéne ébredni itt egyeseknek és szembenézni a valósággal.
2014. febr. 5. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:

17 igen. Meg nem kell minden nőt sablonosan kezelni mert mindegyik másmilyen....


18. látom nem tudsz olvasni. Hol írtam én olyat hogy a nőkben nincs hiba? Én is ismerek ordas k...vaként visekedő nőket, nem is egyet. De ez még nem jelenti azt hogy mind olyan.


Nem gondolod hogy ha valakinek, akárkinek ...annyira nem jön össze a csajozás, akkor nem az összes többi csajjal van baj, hanem az adott pasival? Ezen kéne elgondolkodni.


Mert szerintem ha valaki teszem azt,(csak tegyük fel), hogy komoly kapcsolatot keres, és mondjuk az első próbálkozástól kezdve sehogy nem akar neki összejönni 7-8 év alatt sem, 1 évnél hosszabb kapcsolat, ott már nem a többiekkel van baj, inkább nem stimmel valami az illetővel...


Persze nyilván ha az minden vágya hogy minél több nőt megdugjon, akkor ez nem kérdés, hogy miért nem sikerül. Mert kalandokat könnyen lehet találni mindkét nemnek.

2014. febr. 6. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
Legyél jó izmos, legyen a legújabb Audid/Mercid, és legmodernebb okostelefonod. Akkor hirtelen, megtanulsz a nők nyelvén beszélni.
2020. márc. 25. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!