Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » A férfiak 70%-a miért nem ért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férfiak 70%-a miért nem ért a nők nyelvén? Aztán még csodálkoznak hogyha örökké szinglik maradnak.

Figyelt kérdés
Mit mondanak a nők, mire vágynak? Figyelmességre, szeretetre, kedvességre, humorra. Ugye ezt meghallják a férfi ismerőseim és elkezdenek rögtön figyelmesek, kedvesek, humorosak lenni a kiszemelt hölggyel, persze hogy a barát-zónába kerülnek. A nőknek az kell hogy ne törődjenek velük, legyenek bunkók a pasik. A barát-zónából pedig nincsen kiút.
2014. febr. 2. 22:58
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
mindig csak az általánosítás...
2014. febr. 2. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
Na jó, én összezavarodtam. Most mi van?
2014. febr. 2. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 nemokos válasza:
Hat egyertelmuen nehez a nok nyelven erteni...De a barati zonabol kilehet jutni ha sok idot toltesz a szemellyel...Majd kisebb ajandekokat viszel neki...A nok szeretik ha egy ferfi hatarozott es kedves veluk de azert menozik is:)
2014. febr. 2. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:

Az idegroncs r!bancok vágynak erre.

Egy(ha már általánosítunk) nőnek kell a figyelmesség, a szeret, a kedvesség, és a humor, csak ez nem azt jelenti hogy a pasi mindent a segge alá tesz, papucskodik.

2014. febr. 2. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
Ki csodálkozik?
2014. febr. 2. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
100%
A nők sem értenek a férfiak nyelvén, ennyi erővel. Miért mindig nekünk kéne őket dekódolni? Dekódoljanak ők is minket, ha már olyan rohadtul egyenjogúak...
2014. febr. 3. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 Szálab ***** válasza:

Röviden:

Szerintem ez a felvetésnél sokkal egyszerűbb! Vannak belevaló és kevésbbé belevaló csajok és palik! Aki nem halva született és ráérez annak van/lesz csaja.

Mondjuk érteni a nők nyelvén... Esélytelen! Randi címszó alatt lelkisegély szolgálatot adni hiba. Ráérezni, hogy akkor most sacc/kb mire van szűksége azt lehet. Utána eldönteni, hogy mi lesz az meg egyenesen kötelező! Na szerintem itt b...ák el a te barát-zónába suvasztott ismerőseid?! Ami tuti, nyálas szerencsétlenkedésre biztosan nem vágynak a hölgyek!

A barát-zónából meg bőven van kiút! Legalábbis tapasztalataim alapján, igaz olyankor amikor nem is gondolná az ember, és csak megtörténik! Amíg valaki ezen filózik, addíg mondjuk tényleg nincs :)

2014. febr. 3. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
57%

nagy barmok vagytok mind!



volt pár hosszú, sok éves kapcsolatom meg rövidebbek. a nők nem ezekre buknak és ezekkel nem tartod meg őket. most is lehetne, csak értelmes független nő nincs. olyat mint az eddigiek meg nem akarok


30+F

2014. febr. 3. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
a kérdező nem barom, ő tud valamit
2014. febr. 3. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:

Szerintem pedig barom a kérdező.

Amelyik lány bunkóságra, elhanyagoltságra vágyik, az olyan is.


Végletekben gondolkodtok, ez a baj veletek. Nem csak seggnyalóskodni, és bunkózni lehet. Van még opció bőven a kettő között.

2014. febr. 3. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!