Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szinglik mit gondoltok,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szinglik mit gondoltok, szilveszteri buliban be tudtok csajozni/pasizni? Vagy el sem mentek?

Figyelt kérdés

vagy abszolút kizárjátok a párkeresést aznap?

nyugi nem írok privátot senkinek csak kíváncsi vagyok ki hogyan áll hozzá :D


2012. dec. 29. 21:37
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
50%
Jelenleg szingli vagyok (es pasi meg mielott beindulnal ram:).Nem gorcsolni megyek hanem szorakozni:)Aztan jojjon aminek jonnie kell!:)
2012. dec. 29. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:

csaj vagyok de nem indulok be egy vadidegen, névtelen, arctalan szingli válaszolótól, annyira még nem vagyok súlyos :D

de köszi a választ :D

2012. dec. 29. 21:40
 3/15 anonim ***** válasza:
50%
Elmegyek, de nem akarok pasizni. :D
2012. dec. 29. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
31%
faszi vagyok, és sose járok bulizni, most se lesz párom se, mint sosem. De újévi fogadalom ,hogy végre képes leszek legalább egy prostiig eljutni, hátha,ott nem stresszelem túl a dolgot ,a fene zabálja is meg.
2012. dec. 29. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:

jól teszed :D

én úgy döntöttem, el se megyek bulizni, annyira nem érdekel

2012. dec. 29. 21:59
 6/15 anonim ***** válasza:

Engem nem hívtak sehova. :( Pedig szívesen elmennék bulizni.


Amúgy szerintem tökmindegy, nem nagyon keresek most senkit, úgyhogy ha el is mennék, akkor se az lenne a fő szempont.


21L

2012. dec. 29. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

22 fiú vagyok... igazából nálunk is lesz itthon buli, de inkább a nagyobb családi kör, szerintem nem maradok itthon. Hívtak még pár helyre, de egyszerre csak egy helyen lehetek leginkább :) Szóval próbálom a bandát összekovácsolni, hogy együtt lehessünk. Nekem a jó társaság fontosabb. Nem hinném, hogy pont szilveszterkor fogok az igaziba bele botlani. Nagy valószínűséggel az emberek legalább felét ismerni fogom.


Egy egy éjszakás vagy rövid távú kapcsoaltot pedig nem szeretnék. Főleg nem egy ilyen szilveszteri buli után. Persze lányokkal szívesen ismerkedem, de nem az a második kérdésem, hogy megyünk-e szobára. Még szilveszterkor sem :D


Egyébként én mindig józan vagyok, mert én vagyok a sofőr :) Viszem a részegeket bulizni az éjszakába :D

Tök jó szilvesztereim szoktak lenni, de valószínűleg nem onnan fog a barátnőm kikerülni ;)

2012. dec. 29. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
64%

Keress valakit, és mennyetek fel a városba szétnézni, mi az ábra, barátokkal. Ha nem hivtak meg sehova, kérdezősködj, hogy ki merre lesz, biztos csatlakozhatsz. Szilveszter éjjelén bulizgatni kell. :)

919F, és ha lesz csaj akkor benne vagyok a játékba :D

2012. dec. 29. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

7-es vagyok újra...


Balcsi déli part. Leginkább boglár. Ha errefelé vagy és van kedved csatlakozhatsz nyugodtan. Unatkozni biztos nem fogsz :D A pénzzel meg ne törődj :P

2012. dec. 29. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Dél-dunántúl egész lent, de semmi partihangulatom nincs nem is lesz úgyh kihagyom :D
2012. dec. 29. 22:27
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!