Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szinglik mit gondoltok,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szinglik mit gondoltok, szilveszteri buliban be tudtok csajozni/pasizni? Vagy el sem mentek?

Figyelt kérdés

vagy abszolút kizárjátok a párkeresést aznap?

nyugi nem írok privátot senkinek csak kíváncsi vagyok ki hogyan áll hozzá :D


2012. dec. 29. 21:37
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

Néha nekem sincs, de előtte mindig rábeszélnek :D

Barátaid, ismerőseid? Nem muszály szétpartyzni az éjszakát, lehet normálisan is szórakozni.. összültök, picit forraltboroztok, beszélgettek.. tüzijáték, ilyesmi :)

2012. dec. 29. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Nem tudnék becsajozni, de nem is megyek bulizni.
2012. dec. 30. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:

nem az én partizásonm vagy nem partizásom a téma meg a baráti köröm

aszoc vagyok, kizárt hogy tömegbe menjek és utálom a bor minden formáját

a kérdés itt az volt hogy mások (ti) hogy álltok hozzá a szilveszterhez

2012. dec. 30. 01:39
 14/15 anonim ***** válasza:
100%
Én otthon leszek, nem fogok csajozni. Majd máskor összejön, ezen nem szeretnék annyira görcsölni. Elvégre egy szilveszter ne arról szóljon már, hogy valami nem jött össze!
2012. dec. 30. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 Theodorik84 ***** válasza:
82%

Szia!


Én mint eddig is mindig bulizni megyek, nem csajozni, de attól függetlenül nem zárkózok el semmitől sem, ez is 1 nap a 365-ből...

2012. dec. 30. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!