Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ez, hogy van a nőknél, valaki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez, hogy van a nőknél, valaki megfejtené?

Figyelt kérdés
Ált facebookon írok rá lányokra, mert élőben nincs sok időm és kicsit tartok is a dologtó. Van képcsere, minden. Tudni kell, hogy ezek a lányok közel laknak, tehát 30 km vagy azon belül. Beszélgetünk, de le szoktam írni konkrétan, hogy ha nem jövök be képek alapján stb, akkor ne raboljuk egymás idejét, mert én már nem 18-20 éves vagyok, hogy feleslegesen rójam a köröket (aztán 1 hónap netes beszélgetés után jelzi, hogy megtalálta, akit keresett, így már ne írjak neki, mert volt már ilyenben részem nem is egyszer), tehát 30 körül vagyok és nem akarok árnyékra ugrani. Erre az összes mondja, hogy majd időben jelezni fogja, hogy ha már nem kellek, mert akkor már nem fog írni, meg mondják, hogy én ne legyek már olyan, mint a többi pasi, mert ez taszítja őket, hogy arról kérdezősködök, hogy van-e esélyem náluk. Ha felhozom a találkát nem felelnek, vagy azt mondják, várjunk még vele, meg akarnak jobban ismerni. Pedig szívesen mennék találkára. Meg mindig erről a kémiáról hadoválnak, hogy ha az nem működik, akkor tök mindegy miről beszélünk. Ezt értem, de találka nélkül hogy derül ki, hogy működik-e a kémia. De mindig visszaírnak, sőt sokszor ők írnak rám, mégsem akar egy sem találkát, pedig kb 30 km-re laknak. Így meg nem tudom, hogy nem-e játszanak velem, ezért akarom megelőzni azt, hogy leírom, hogy ne fussam a köröket feleslegesen. De erre meg kitérnek, hogy ne legyek ilyen, mert akkor nem lesz beszélgetés, sem találka. Szinte már-már zsarolnak a nők esköszöm, mintha náluk lenne a fegyver. Ebben meg a bökkenő, hogy ezek nem kis csitri lányok, hanem 25 feletti diplomás, munkahellyel bíró lányok. Mit tehetek? Meg vagyok kötve. Nem vagyok már ahhoz fiatal, hogy játsszam a játékaikat, de eddig mind ilyen játékot játszott, 3 ilyen lány volt eddig. 1 találka volt, rövidebb kapcsolattal.
2014. febr. 1. 16:33
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

9es mond valamit…

Sajnos tényleg kétszer is meg kell gondolni, hogy kivel is randizik az ember lánya, főleg egy teljesen vadidegen esetén, akivel még sohasem találkozott élőben. Ha nem is túl sok a baltás gyilkos, azért emeletes barom akad jónéhány… Szerintem teljesen normális, ha néhány levélváltás után nem rohannak a karjaidba. Próbáld egy kicsit a nők szemszögéből nézni a szitut. Egy 25-30 éves nő látott már a falon pókot, sokkal óvatosabb és megfontoltabb, mint egy tizenéves.

2014. febr. 1. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Mondd nekik ezt: "fejedreborítok egy vödör kénsavat, aztán megnézzük, beindul-e a kémiai reakció".
2014. febr. 1. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!