Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Van egy fiu aki nagyon tetszik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy fiu aki nagyon tetszik de en nem tetszek neki vagyis nem mutatja de lehet es mar lefekudtem vele tobbszor is de csak haverok vagyok. Jo ez igy? Mit csinaljak?

Figyelt kérdés
2008. júl. 17. 23:53
 1/10 A kérdező kommentje:
akarom mondani h haverok vagyunk ketten semmi mas...
2008. júl. 17. 23:54
 2/10 anonim ***** válasza:
Akkor valamilyen szinten tetszel neki, ha lefeküdt veled. Bár szerintem neki így tök jó, ahogy van. Nem kell hajtania rád, hiszen simán lefekszel vele, ha akarja. Próbálkozhatsz nála, hátha komolyan gondolja. Konkrétan kérdezz rá, hogy járna-e komolyan veled. De szerintem azt fogja mondani, hogy maradjatok csak "haverok".
2008. júl. 17. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Neki biztosan jó így,kényelmes a dolog...Neked jó?Ha nem, beszélj vele erről.Akkor kiderül,hogy ez marad ezen a szinten vagy esetleg lehet e ebből több is.
2008. júl. 17. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Köszi az eddigi válaszokat,hasznosak számomra :)

Am ha kiszakad az csak egy pillre nagyon gyenge alhasi fájdalom is lehet és lehetséges h össz vissz kb csak 3 csepp vér van?

2008. júl. 18. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
hat mar beszeltem vele errol es csak annyit mondot h maradjunk haverok mert mind2nek jobb lesz.
2008. júl. 18. 00:01
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Na akkor pláne jó neki így, ahogy van. Ne számíts tőle komolyabbra, néha egy kis hancúr és kész.
2008. júl. 18. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Nem csodálom. Alapból én sem szeretnék olyan barátnőt akit könnyű ágyba csalni.
2008. júl. 18. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
einsteinnek megint igaza volt!
2008. júl. 18. 01:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
18%
feküdj le vele minél többször, akkor majd felértékelődsz a szemében
2008. júl. 18. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Élvezi és kihasználja a helyzetet. Ennyi.
2008. júl. 18. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!