Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » A baratommal kb 5jere voltunk...

A baratommal kb 5jere voltunk egyutt de eloszor mikor lefekudtem vele meg szuz voltam de nem ereztem semmi fajdalmat es nem is vereztem aztan maa megint csinaltuk de elkezdtem verezni es orulten fajt, mi lehet ennek az oka?

Figyelt kérdés

par napja megjott es beteg voltam de meg penteken elmult, ma hetfo van es csinaltuk de mar a pettingnel fajt es vereztem normalis ez?lehetseges h most vette el a szuzessegem?persze abaratom nem hitte el h mar elmult es h nekem faj mert azt mondta nem lehtseges, valaszoljat please!

koszi szepen elore is!

j


2009. szept. 21. 21:01
 1/6 anonim ***** válasza:
8%
Nekem van egy ismerősöm, aki elvileg akkor "vesztette el" a szüzességét, mikor egy 13 centis pasival csinálta. A srác át sem szakította. Én első körben erre gondolnék, de biztosan lesznek még itt válaszolók, akik tudnak más lehetőséget is.
2009. szept. 21. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

a hüvely kb. 10-12cm hosszú, akkor mért olyan hihetetlen hogy 13 cm f@rokkal elvette a szüzességét?


Nekem is volt olyan hogy azt hittem már vége a havimnak mert 1-2 napig semmi nem volt 3. napra megint véreztem. A fájdalom meg lehet azért mert nem voltál eléggé felizgulva/felizgatva.

2009. szept. 21. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
kedves utolso valaszolo nekem tuti elmult es naon felvoltam izgulva abaratom tokeletes...es aszem 16 cm...de en csak 17 vok es nem naon szerettem volna...feltem, mostanra szeretem de faj...nem ertem miert:(
2009. szept. 24. 21:56
 4/6 anonim ***** válasza:
akor az a baj hogy félsz és nem tudsz teljesen ellazulni. nyugi sok előjáték kell és csak óvatosan csusszanjon beléd ne egyből a közepébe.
2009. szept. 25. 06:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
szoval nem lehet semmi kulonos bajom?ez termeszetes?
2009. szept. 25. 18:11
 6/6 anonim válasza:
A szuzesseged elvette mar az elso alkalommal. Mindegy, hogy mekkora egy fiu penisze, ugyanis a szuzhartya a huvelybemenetelnel van. En tobb mint 5 eve vesztettem el a szuzessegem, es 2 honappal ezelott nekem is fajt amikor szeretkeztem a baratommal, es egy keves ver is jott. Lehet, hogy felsertette a huvelyfalat az ovszer, vagy az is lehet, felfaztal, vagy valami mas gyulladas van.
2009. szept. 25. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!