Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » 18 eves srac vagyok, erekcios...

18 eves srac vagyok, erekcios problemaim vannak. Egy honapja szakitottam a baratnommel. Azota meg voltam vagy ket lannyal es semmi nem mukodott. Kozben ismet lefekudtem a volt baratnommel es vele ment. Mi lehet ennek az oka?

Figyelt kérdés

Mar nem szeretem a volt baratnomet, az erzelmek megszuntek, de mi lehet az oka hogy vele nincs gond az agyban, massal meg csodot mondok. S nem az az oka, hogy nem tetszett volna a masik ket lany, sot nagyon is izgatoak voltak....

Koszonom


2010. máj. 18. 08:32
 1/3 anonim ***** válasza:
Egyszerű. "Idegen" embereknél kezdetben stresszel az ember, és ez sokszor okoz problémát. Míg a volt barátnődet már "megszoktad", nem volt benned a bizonyítási kényszer.
2010. máj. 18. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
59%
Ha nem szereted az exed, miéert is feküdtél le vele?! Ha nem lennél szerelmes, nem járnál vissza hozzá! Valószínüleg csak nem szeretnéd szeretni, viszont tudat alatt igenis érzel még valamit! Nagyon jó önismeret és sok idő kell hozzá hogy le tudd zárni, és rendeződjenek a dolgaid. Ja és egy jó tanács: saját tapasztalatból mondom, hogy ameddig szexelsz az exszel ne várd hogy az érzelmeid elmúlnak!
2010. máj. 18. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Utolsó kommentet tuti csaj írta..


Nekem is volt már ilyen szarság, hogy nem állt fel új csajnál. Volt bnődnek már bizonyítottál, magabiztosabb vagy, tudod, vele összeszoktál már..új csajnál meg gondolom tudat alatt benned van a parázás, meg az idegesség.. el fog múlni előbb utóbb ne aggódj.. nekem is elmúlt! :)


utolsónak: miért lenne baj az, ha az exével dug néhanapján?

2010. jún. 29. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!