Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ha írok lánynak egy levelet,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha írok lánynak egy levelet, akkor miért nem szokott válaszolni egyáltalán?

Figyelt kérdés
Felregisztráltam egy társkereső oldalra, és írtam egy jó pár lánynak, hogy van e kedve ismerkedni velem, és sajnos egyik se válaszolt. Nekem nagyon rosszul esnek az ilyenek, hogyha írok és nem képes válaszolni rá. Pedig már nagyon szeretnék egy barátnőt, mindent megtennék érte. Vagy szerintetek nem érdemes társkereső oldalon keresni?
2009. dec. 3. 08:24
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
72%
Hát hasonló a helyzet... Én abszolút megértelek... Sajnos így kialakult bennem egy általános vélemény a nőkről...
2009. dec. 3. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy nem vagy neki szimpatikus! Ha van kint képed és kitöltötted normálisan az adatlapod és mégsem ír vissza ez lehet az ok! Ilyenkor vedd úgy, hogy legalább hamar kiderült, hogy nem illetek össze, több időd marad az esélyesek felkutatására. Ha viszont nincs kint képed és alig van valami az adatlapodon nyilván azt gondolja, hogy szélhámos szoknyavadász vagy!

(Amúgy nem esélytelen a netes ismerkedés, nekem is a netről van párom már 1 éve. Aki keres az talál...)

2009. dec. 3. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
100%

Mi évek óta élünk a feleségemmel boldogan, és őt is társkeresőn találtam. :)


Túl azon, amit már leírtak (legyen rendesen kitöltve az adatlapod), az is sokat számít, hogy MIT is írsz elsőre. A "Szia, ismi?" és hasonló jellegű nyitások biztos bukást eredményeznek. Helyette inkább írd meg, hogy mi fogott meg benne, miért épp őrá vagy kíváncsi, mi bennetek a közös, mi az, aminek különösen örülsz, hogy ő is..., és hogy miért is lenne jó, ha megismerkedhetnétek, stb. . Ezzel máris rengeteget nőnek az esélyeid.


Ezt esetleg olyanoknál is megpróbálhatod, akiknek egyszer már írtál, mivel lehet az is, hogy egyszerűen a sablonosság miatt nem vettek komolyan addig. De ha látják, hogy valóban érdeklődsz utánuk és oda is figyelsz rájuk (ami a fent vázolt fajta, részletes levélből nyomban kiderül), akkor már lehet, hogy ők is meggondolják magukat.

2009. dec. 3. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem aki ilyenkor nem válaszol az bunkó. Én nem vagyok regizve társkereső progin, de amikor myvipen nekem írnak mindíg válaszolok. (Márha egyálétalán megnézem, mert csak nagyritkán megyek fel myvipre)
2009. dec. 3. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 A kérdező kommentje:
Van képen kint az oldalon, bemutatkozásnak az msn címemet írtam ki meg, hogy szeretnék ismerkedni, nem nagyon tudok bemutatkozást írni. Levélben annyit írtam, hogy nagyon szimpi vagy, és ha van kedved vegyél fel.
2009. dec. 3. 09:05
 6/23 A kérdező kommentje:
Vagy nem ezt kellet volna írnom levélbe?
2009. dec. 3. 09:16
 7/23 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Figyelj, én egy olyan lány vagyok, aki egyszer már próbálkozott netes társkereséssel, és megosztanám veled a saját tapasztalataimat. Szerintem tanulságos lesz.


1. Naponta körülbelül 40-50 levelet kaptam, és bizony a francnak se volt kedve az összesre válaszolni. És nem bunkó vagyok, csak éppen nincs erre felesleges 2-3 órám.


2. Gondolom te is a dekoratív hölgyeknek írsz, akik valószínűleg ugyanebben a cipőben járnak. Mivel úgymond "versenyhelyzet" van, a célod elvileg az, hogy kitűnj a többiek közül.

2009. dec. 3. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
100%

3. Ezt kétféle módon teheted meg: vagy nagyon jó levelet írsz neki, szépen és hosszan elmondva neki, hogy mi fogott meg benne (ebből tudja egy nő, hogy szántál rá időt, illetve hogy tényleg érdekel téged) vagy RENDESEN kitöltöd a bemutatkozást.


4. Senki nem szeret zsákbamacskát venni, és igyekszik elkerülni a kínos helyzeteket. Ha nem mondasz magadról semmit, csak hogy "Ez az msn címem, nem tudok jól bemutatkozn", az egyrészt azt bizonyítja hogy meglehetősen bárgyú emberrel van dolga a nőnek (ami nem feltétlen igaz, de ebből ez jön le), másrészt pedig ennyiből nem derül ki számára, hogy a belső értékeid érdeklik-e.


Összességében lehetne kinnt akármilyen fotód, ezek alapján én sem írtam volna neked vissza. PEdig önmagamat nagyon őszinte és empatikus embernek tartom.


Üdv

20/L

2009. dec. 3. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 A kérdező kommentje:
Én csak barátnőt szeretnék magamnak találni.
2009. dec. 3. 10:19
 10/23 anonim ***** válasza:
ÉEz most hogy jön ide? Gondolom, hogy csak barátnőd szeretnél találni. Én egész egyszerűen leírtam neked, hogy hogyan lehetnél ebben sikeres, és hogy miért nem írnak neked vissza. Érted egyáltalán amiről süketelek?
2009. dec. 3. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!