Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan teremthetnék olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan teremthetnék olyan körülményeket, hogy összejöhessünk?

Figyelt kérdés

Nem sok reményt fűzök a válaszokhoz, de hátha... a legjobb barátommal egy ideje vonzódunk egymáshoz, de ő nagyon félénk. Nekem kell lépnem, ezt már letisztáztam magammal. Szeretnék olyan helyzetet teremteni, amiben óhatatlanul kialakul köztünk valami intimitás. Sajnos csak nyilvános helyeken szoktunk találkozni, ahol erre kevés esély van. Szabadideje kevés, tehát nyomós érv kell... Kérlek, olyat ne írjatok, hogy hívjam át valamit megjavítani, mert ez nagyon átlátszó lenne (tisztában van azzal, hogy van, akit hívhatnék). Valami jó ötlet esetleg?

30N



2014. jan. 14. 18:18
 1/6 anonim ***** válasza:

legyél vele őszinte.

szeretnéd, hogy átjöjjön pl filmezni, hogy együtt szórakozzatok egy jót.

2014. jan. 14. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Én nem vagyok félénk! Megismernélek!
2014. jan. 14. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
#2-es, itt csak az a gond, hogy te nem érdekled őt. :)
2014. jan. 14. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Az áthívom magamhoz sajnos nem működik... próbáltam már, de nem lakunk túl közel egymáshoz (ő városban, én környező településen). Tehát neki kb. másfél-2 óra lenne az út hozzám. Én szoktam járni felé, de nyilván nem mondhatom azt, hogy jaj, hívj már el magadhoz...

Egyszer már hívtam, nem zárkózott el, de aznap nem ért rá (mondta, hogy máskor talán jönne), de azt is jelezte, hogy mostanában neki nem nagyon fér bele az idejébe. Tehát valami nagyon nyomós indok kellene, hogy jöjjön.

2014. jan. 14. 18:24
 5/6 anonim ***** válasza:

Akkor összeköltözés nélkül nem is lehetnétek együtt?(a 1,5-2órából gondolom...)


Egyébként te férfiasnak látod őt még úgyis, hogy félénk?

Szerintem mérlegelj.


Amúgy, szimplán tényleg hívd át magadhoz filmet nézni.

2014. jan. 14. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Ahogy írtam, én járok felé rendszeresen (hetente többször). Nem az a közösen filmezős típus, ilyesmivel nem lehetne áthívni (amúgy más akadálya is van, hogy ő jöjjön hozzám, de erről most nem szeretnék így nyilvánosan).


És igen, a félénksége ellenére is férfiasnak tartom, mert nagyon sok (rengeteg) értéket látok benne.


Egyszer volt már olyan szituáció köztünk, amikor bármi lehetett volna, tényleg csak egy pici hiányzott... és borzasztóan bánom, hogy akkor nem bátorítottam jobban, mert azt hittem, hogy ennyi elég lesz... pedig akkor ő közeledett volna (elég nyilvánvaló volt), csak én nem adtam elég biztatást. :( És most verem a fejem a falba!!!

2014. jan. 14. 19:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!