Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Barátnőm tegnapra várta a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátnőm tegnapra várta a menstruációját, még nem jött meg neki, és nagyon aggódik, lentebb írtam a körülményeket, nem kell neki a legrosszabbra gondolni egyből, ugye?

Figyelt kérdés
Ahogy írtam tegnapra(28) várta a barátnőm a menstruációját és még nem jött meg.A hónapban többször is együtt voltunk,mindig védekeztünk,és minden rendben is volt.Mégis nagyon aggódik,ráadásul vidéken van és nem tudok vele lenni.Sok hozzászólást elolvastam már itt,mégis úgy gondolom,hogy meg tudom a segítségetekkel nyugtatni.17 éves lesz,kicsit megfázott a nagy esőkben,régebben elő fordult hogy rendszertelen volt neki és nagyon stresszek mégis a legrosszabra gondol.Ezek mind lehetnek kiváltói annak hogy késik neki,ugye?Egyéb eset is előfordulhat?Köszi
2009. jún. 29. 22:59
 1/5 anonim válasza:
figy én faszi vagyok, de nehogymá egy 17 éves csajnál ha 1 napot késik akkor ekkora para legyen.. lesz ott garázsfestét nyugi, addíg meg üssétek el az időt valahogy ;)
2009. jún. 29. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Egyetlen nap nem jelent semmit. Lehet reggel már véres bugyival kel fel. :) Majd, ha egy hét múlva sem jön meg akkor esetleg aggódhat. Nem mindig óramű pontosságú.;) Védekeztetek, minden rendben volt, egy nap semmit sem jelent. Biztos nincs semmi gond.
2009. jún. 29. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Ez a bajom elszigetelten van a nagyinál és telefonon keresztül nem tudom egyszerűen megnyugtatni.És nem tudja lekötni magát és csak stresszel.
2009. jún. 29. 23:03
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
A stressztől még jobban is késhet amúgy. Valahogy meg kellene pedig nyugodnia.
2009. jún. 29. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
25%
Már bocs de ebben van egy adag túldramatizálás is.Lehet egy egyszerű hormonzavar,megfázás,felfázás,tudtommal a stressz is okozhat ilyen késéseket,zavarokat...17évesen ne ismerje a testét?Egy rövid felvilágosítás nem ártana mert csak az idegeit teszi így tönkre úgy egy év után.ja...ha meg annyira fél,beszereztek egy esemény utáni tablettát...vagyis egy dobozzal(2-3 szem,gyógyszertől függ)
2009. jún. 29. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!