Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Van itt olyan, aki kétszer...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van itt olyan, aki kétszer egymás után tolta el a menstruációját?

Figyelt kérdés

Úgy értem, hogy két levéllel egymás után tolta el. Lett valami következménye?


(Nem szeretnék olyan választ kapni, hogy én nem, de anyukám kollégájának, a fiának a barátnője már igen. Köszönöm.)


2011. márc. 30. 22:02
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Igen, és nem lett tőle semmi bajom.
2011. márc. 30. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Csak kétszer egymás után? Egyébként miért?
2011. márc. 30. 22:05
 3/9 anonim válasza:
én is kétszer egymás után. semmi gond nem volt. először azért, mert nyaralni mentünk, következő hónapban, meg azért, mert egy hétre el kellett mennem dolgozni egy fesztiválra és kényelmetlenül éreztem volna magam.
2011. márc. 30. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Pont úgy jött ki a nyáron, hogy nyaralás, aztán gólyatábor... Így 2,5 levelet szedtem egymás után, aztán a következőnél 1,5et, aztán visszatértem a normálra.
2011. márc. 30. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
Velem is volt már! nem egyszer,ez természetes dolog
2011. márc. 30. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

"Kedves Doktor úr!

Július 16.-án megyünk nyaralni a Balatonra. Viszon kiszámoltam, és pont 16.-án jönne meg. És szeretném eltolni. Stodette fogamzásgátlót szedek és ma fogom bevenni a 7. tablettát.

Kérdésem az lenne, hogyha tovább szedném a tablettát, tehát nem hagynék 7 nap szünetet, akkor így eltudnám tolni? vagy ez bekavarhat nagyon? Ha igen, akkor esetleg más módszer amivel el tudnám tolni. Nagyon fontos lenne.

Köszönettel:

Nivi.


Ha nincs szerencséje kedves Nivi, akkor nagyon bekavarhat és még ráadásul az érintett időszakban ugyanúgy vérezhet. Szeretettel üdvözli Hamvas Ferenc"


"Kedves Doktor Ur!


27 eves, egeszseges lany vagyok, rendszeres menstruacioval, fogamzasgatlot nem szedek, soha nem is szedtem.

Jovo honapban egy gyonyoru 2 hetes nyaralas varam es sajnos a menstruaciom is a 2. hetre.

Nem szoktam ilyenekhez folyamodni, de most nagyon szeretnem egy hettel eltolni.

Tudna valamit ajanlani?


Elore is koszonom valaszat!


Krisztina



Tudnék kedves Krisztina, de mivel esetleg a leves többe kerülne mint a hús, nem javaslok semmit, miután a legszebb nyaralás emlékét is tönkreteheti egy teljesen összezavart menstruációs ciklus.Volt olyan betegem, akinél egy hasonló akció kapcsán fordult elő, hogy nem elég hogy a kezelés nem volt hatásos és végigvérezte a szóbajövő időszakot, de után még 1.5 évig volt teljesen rendszertelen vérzése. Szeretettel üdvözli Hamvas Ferenc"

2011. márc. 31. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Mindenkinek köszönöm.


Az utolsó válaszadónak, Hamvas Ferenc véleménye nem érdekel. Nem azért mert, most is valami olyan ellen van, amit én szeretnék, hanem mert eddig bármit hallottam róla, bármire kerestem rá, ami az Ő neve alatt, sosem igazolódott be, sőt inkább rontott a helyzetemen, mint segített volna. Elhiszem, hogy egy nagyon ismert ember, nőgyógyász, de mielőtt itt a Gyakorikérdéseken egyetlen embertől láttam volna a nevét, sosem hallottam róla. Elkezdtem keresni, és így kaptam tőle tanácsokat, rosszakat. Ezen a fórumon eddig két emberrel találkoztam, aki írt volna róla. (Ezt az írás stílusból, és a hozzápasszoló százalékokból tudtam csak leszűrni, meg abból, hogy mi a véleménye az embernek aki ír. Lehet, hogy nem csak kettő, én így gondolom.)

2011. márc. 31. 16:36
 8/9 anonim ***** válasza:
szóval akkor nem csak szerintem egy lekezelő gyökér ez a Hamvas..bocsi az offtopic válaszért.
2011. ápr. 6. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
csatlakozom, az egy p ö cs
2013. jún. 7. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!