Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Vajon mi lehet majd köztünk?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon mi lehet majd köztünk?

Figyelt kérdés
Megismertem egy lányt az interneten. Nagyon megtetsszett nekem. Jót beszélgettünk, két nappal később mondta hogy találkoztnánk. Úgy is lett. Élőben is jól elbeszélgettünk, meg említette is hogy nagyon jól érezte velem magát. Meg mondta ha egyedül érzem magam nyugodtan menjek át hozzá. Meg majd mehetünk együtt ide-oda. Aztán egyik nap emítette, volt egyik haverjánál. Meg hogy néha taliznak és pl legutóbb nála is aludt... ezt így nem tudtam hirtelen hova tenni. Azóta már találkoztunk 2x és minden okésnak tűnik, jókat nevetgélünk kezd megnyílni. Egyébként ő most lesz 19 én meg 21 vagyok.
2014. jan. 13. 07:26
 1/1 anonim ***** válasza:
Szerintem csak "tiszta lappal" akart kezdeni,és elmondani h mi a helyzet,őszintének lenni.Lehet csak jó barátok.Szerintem érez valamit irántad,mert ahogy írtad,meg említette h jól érezte magát.Drukkolok.Sok szerencsét :)
2014. jan. 14. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!