Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Vajon őszig megmarad ez a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon őszig megmarad ez a láng köztünk?

Figyelt kérdés
Van egy srác a szakon, akivel egy ideje beszélgetünk elég tartalmasan, és már most olyan forró hanulatban, igaz csak facebook-on, hogy én azt veszem le, hogy kellek neki. De szeptemberig nem találkozunk a szünet miatt. Ha nyáron is folytatjuk a beszélgetést, szeptemberben van esély rá, hogy esetleg összejövünk?
2012. jún. 5. 13:10
 1/9 anonim ***** válasza:
ha annyira forró a hangulat, akkor meg tudjátok oldani, hogy találkozzatok nyáron.
2012. jún. 5. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
De miért nem találkoztok nyáron? annyi időtök van
2012. jún. 5. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
És arra is nagy esély van, hogy mással nem csak beszélgetni fog nyáron.
2012. jún. 5. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

esélyes, ha nyáron találkozunk, egy vad szexbe torkollik majd... és hát én nem adok magam azért ilyen könnyen...

de ha szept-ig várok, mint ahogy egyikőtök írta, lehet másnál fog kikötni... de ezt meg nem szeretném... :/

2012. jún. 5. 14:13
 5/9 anonim ***** válasza:
mert ha szeptemberben találkoztok, akkor nem fog vad szexbe torkollni? és akkor már nem leszel könnyűvérű?
2012. jún. 5. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
nem tudod magad visszafogni, vagy mi? egyébként én se értem, hogy ha szeptembern találkoztok, akkor majd nem akartok szexelni?
2012. jún. 5. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

jogos a felvetés :D

teljesen elveszi az eszemet a srác már :)

2012. jún. 5. 14:51
 8/9 anonim ***** válasza:
na hát akkor nyugi, és inkább randizzatok nyáron
2012. jún. 5. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Ne fújd el.
2012. jún. 5. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!