Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg velem akar lenni?

Figyelt kérdés

Nem rég jöttünk össze, kicsit visszahúzódó lány, nem nagyon nyílt még meg nekem. Csókolózás van illetve közel enged magához, kézen fogva járunk, meg nincs olyan hogy ezt most ne. Persze még semmi intim nem volt. Úgy érzem jól érzi magát a társaságomban. Viszont még is nem nagyon ad jelet annak hogy ő is érzi ezt a valamit ami még nem szerelem de több mint barátság. Nem mond nekem semmi olyat amiket én szoktam hogy jó vele lenni, ha mondom ő is mondja de ennél jobban nem nyíl meg. Ha simogatom ő nem tesz semmit viszonzásul, ha odabújok ő nem búj oda hozzám. Most egy ideig nem találkozunk és félek hogy a kis láng is ami benne van eltűnik. Mint ha még szeretne egyedül lenni.

Lehetséges hogy ennyire zárkózott és meg fog nyílni? Ha nem kérdezem vagy pedzegetem a témát akkor nem mond semmit.

Egy picit félek hogy elveszítem, mint ha kicsit távolságot tartana, lehet hogy meg fog nyílni csak időt kell hagynom neki?

19/f


2011. dec. 20. 08:36
 1/2 tetro ***** válasza:
lehetséges hogy a te bizonytalanságod és a túlzott lelkesedésed riasztólag hat rá. azért nem nyíl meg...
2011. dec. 20. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
vannak ilyen lányok, mint pl én is. annak idején első randimon a párommal állítása szerint nem mutattam semmi jelét, hogy nekem tetszik, mikor közbe én már megőrültem érte.. utána is ez volt a helyzet. majd megnyílik egy idő után, ne aggódj! :)
2011. dec. 20. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!