Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Vajon lehet köztünk még...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon lehet köztünk még valami is valaha?

Figyelt kérdés
Először is úgy kezdődött,hogy mindketten egy koliba voltunk és barátnőmön keresztül megismerkedtünk ő bejelölt myvipen én pár hónapra rá felvettem msn-re sokat beszélgettünk legtöbbször ő írt 1x egy idő után telo szám csere.utána sokat telefonálgattunk egymásnak 2x elhívott magához 1x egy napra meg 1x 2 napot ott aludtam nála minden meg volt..a telefonba anno megkérdezte hogy mit érzek iránta meg msn-nen is írta h "szeretlek" meg egyebek mikor eljöttem tőle a 2 napos együtt lét után..akkor már alig keresett..mikor hívtam nem vette fel a telefont..egy idő után kiderült az h miközben én is voltam neki akkor volt neki más is.Mikor ezt megtudtam írtam neki msn-nen h mi is ez ő erre csak azt írta h "nem tudom" meg blabla..egy ideig nem is beszéltünk és most újra beszélünk..mondta h sok gondja van..és mikor kérdezem tőle h mi a baj..nem mondja el..inkább úgy kell kihúznom belöle..sokszor álmodom vele és mondtam neki mit álmodtam erre a válasza az volt h "lehet nem is hülyeségeket álmodok" annyira nem értem a gyereket..én úgy érzem szeretem és mintha nála is lenne vmi vonzalom..csak hát a távolság a para..ha tudtok kérlek adjatok vmi tanácsot:$ a negatívokat inkább hagyjátok..köszíí:$
2009. jún. 8. 01:07
 1/1 anonim ***** válasza:
Még túl fiatal, egyszer majd kinövi ezt a viselkedést, de jobban jársz, ha keresel egy érettebb hozzáállású fiút. Így csak fájdalmat okoz neked ez a srác.
2009. jún. 8. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!