Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan csináljátok, hogy van...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan csináljátok, hogy van párotok?

Figyelt kérdés
Igaz, hogy még tanulok, de nekem vannak olyan időszakaim, amikor rossz kedvem van, ha valami nem sikerül vagy még a szüleim is ledorongolnak egy sikertelen vizsga után. Szóval ilyenkor sem kedvem, sem időm, sem lehetőségem nem lenne, hogy valakivel legyek. Sajnos kevés egy évben az a boldog "békeidő" rész, amikor lehetne ilyesmivel foglalkozni.
2014. jan. 12. 10:51
 1/8 anonim ***** válasza:
Pont azért is jó,mert az ilyen időszakokban is ott van és segít/vigasztal :)
2014. jan. 12. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
rá érsz még csajozni fiacskám ha már meg lesz a diplomád.. Az egyetemen egyébként is sokat lehetlesz kupakolni ne félj..
2014. jan. 12. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nem ér rá csajozni. Ha nincs nagy baráti társasága, akkor bajban lesz később. A párok 70%-a a középsuliban, fősulin jön össze. Utána ha kikerülsz onnan, akkor csökkennek a lehetőségek. Persze esély utána is lesz, csak jóval kevesebb. Tehát most kell eljárni bulizni, könyvtárba, kávéházba. Ha szomorú vagy, ha nem. Később napi 10 óra munka mellett kevesebb lesz az esélyed.
2014. jan. 12. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Sehogy, nincs párom.
2014. jan. 12. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Jesszus, nekem nem jött össze az igazi a középiskolában/fősulin. Most akkor ugorjak a Dunába? :S :D


Semmiről sem vagy lemaradva, csak légy nyitott és vedd észre a környezetedben lévő nőket.

2014. jan. 12. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Utolsó, nem azt mondtam, hogy akkor vége mindennek. De kevesebb az esély, jobban kell utánajárni a dolognak, ha nem jár el minden héten szórakozni az illető ide-oda. Érthető?
2014. jan. 12. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Mert sok pöttyös túrórudit eszünk és így lesz párunk
2014. jan. 14. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Középsuli , fősuli?


hm... én osztálytársakkal, iskolatársakkal, munkatársakkal elvből nem kezdtem soha. Amúgy én pl internetes társkeresőn ismertem meg a férjemet:)


Tehát a lehetőségek nem merülnek ki az iskolában, és pl munkahelyen.


27/N

2014. jan. 15. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!