Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogy hozhatnám jóvá? Mert...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy hozhatnám jóvá? Mert megharagudott rám

Figyelt kérdés
Van egy fiú, akivel szerdánként mindig "randizunk" a buszon, mert csak akkor tudunk találkozni, a többi nap meg max. csak reggel találkozunk, de akkor meg ott vannak mindkettőnknek a barátaink és akkor nem tudunk beszélni, mert az egyik ismerősöm nagyon ellenzi a kapcsolatunkat.Mindig úgy szokott lenni, hogy szerdán, mivel hamarabb felszállok a buszra, mert a mi buszmegünkbe hamarabb ér oda a busz és utána száll fel 1-2 megállóval később és Ő azt hitte, hogy foglalok neki helyet, én meg azt hittem, hogy órarend változtatásuk az úszások miatt.Elsőként egy néni szállt fel a buszra és megkérdezte, hogy szabad e, előrenéztem és a haverját se láttam, se Őt, ezért mondtam, hogy persze. És azóta nem is beszél velem. És utána, amikor szállt volna le a buszról, akkor látszott rajta, hogy nagyon haragszik.Hogy csábítsam vissza? Mert ő is szeret engem és én is őt, de a haverja azt mondta, hogy lemond rólam, mert azt hiszi, hogy mással járok, mert még nem járunk, de a haverjától kiderítettem, hogy neki is tetszem.

2014. jan. 10. 20:23
 1/6 anonim ***** válasza:
nem beszélni nyelved!
2014. jan. 10. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Dem problemz
2014. jan. 10. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
a lényeg az, hogy megharagudott, mert magam mellé engedtem valakit, és Ő azt hitte, hogy tetszik nekem, ami így igaz és neki is tetszek és most leakar mondani rólam, de én nem szeretném elengedni, mert akkor az egyik osztálytársam nem fog békén hagyni, ameddig nem fogok vele járni, de nekem nem tetszik, ezért muszáj visszaszereznem a fiút
2014. jan. 10. 20:37
 4/6 anonim ***** válasza:
Ha itt le tudod írni, miért nem tudsz odamenni hozzá a buszon és beszélni vele? :)
2014. jan. 10. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
a rokonom, akivel egy suliba jár, csak más évfolyamba nem nagyon tetszik neki, hogy jóba vagyok a józsikával, ezért megbeszéltük vele, hogy a rokonomnak nem beszélünk egymásról
2014. jan. 10. 21:07
 6/6 anonim ***** válasza:
Őőőőhm...hány évesek is vagytok??
2014. jan. 11. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!