Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan hozhatnám helyre hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan hozhatnám helyre hogy én futottam a pasi után?

Figyelt kérdés

Én kezdeményeztem nála, de ő hívott el randizni. Aztán még sokszor randiztunk, mindig ő mondta hogy mikor találkozzunk mi legyen a program stb, hazakísért, megcsókolt, de én többször érdeklődtem utána sms-ben hogy hogyan érzi magát stb. de ő kb soha sem érdeklődött utánam. Aztán összevesztünk és kb könyörögtem neki hogy béküljünk ki, bocsánatot kértem tőle stb. Szóval én futottam utána, megalázkodtam neki stb.


Hogyan hozhatom ezt helyre? Úgy szégyellem magam...Ilyet még soha sem csináltam :(


2013. máj. 21. 14:57
 1/2 anonim ***** válasza:

Én ezt hányszor megcsináltam,jó de mentségemre legyen h éves kapcsolatokban

Én is megtettem megint nem rég,és még mindig bánt,hogy miért tettem meg,nem kellett volna... sehogy nem hozod helyre,majd az idő segít neked elfelejteni hidd el.

2013. máj. 21. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Ezt most elfukkantottad, van ilyen. Puff. Ez most valószínűleg elszállt, de tanulj a hibából, és legközelebb legyél következetesebb!


27/f

2013. máj. 21. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!