Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan tudnék egy Forever...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudnék egy Forever alone lánnyal többet találkozni?

Figyelt kérdés
Szóval van egy lány aki 16 éves és rengeteget csalódott minden pasiba .... alig vannak barátai és már nagyon utcára se akar kijönni én arra gondoltam hogy elvinném eggyet sétálni és beszélnék vele arról hogy szeretem és tetszik nekem vagy ismertessem meg a baráti körömmel és úgy jöjjek össze vele mert szerintem kicsit meredek lenne egyből egy kapcsolatba belevágni (amúgy 2 éve ismerem)

2014. jan. 9. 21:21
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem a séta jó ötlet! Sétálgassatok, beszélgessetek Először a bizalmát kell elnyerned. :)
2014. jan. 9. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
94%

"Szóval van egy lány aki 16 éves és rengeteget csalódott minden pasiba"


El ne sírjam magam. Még forever alone is 16 évesen. Ó, szegénykém. :(

2014. jan. 9. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
91%
16 éves lány és rengeteget csalódott pasiban, ja persze...
2014. jan. 9. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
16 éves lány és rengeteget csalódott a pasikban...mindjárt sírok
2014. jan. 9. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!