Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Nagy köztünk a végzettségbeli...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagy köztünk a végzettségbeli különbség, de én mégis kedvelem őt, ki hogy látja az alábbiakat?

Figyelt kérdés

Nagyon kedves fiúval ismerkedtem meg nemrégiben egy utazáskor, jófejnek tűnik eddig, vonzódom is hozzá.


A probléma a környezetem szerint, hogy a köztünk lévő végzettségbeli különbség hát, na, elég nagy...én orvos vagyok, most rezidenskedem egy magánklinikán, sokat utaztam, utazom, sok idegen nyelvet beszélek, a baráti köröm nemzetközi, egzisztenciát teremtettem fiatalon, sok társaságban megfordulok.


Ő nem beszél nyelveket, nemhogy felső, de középfokú végzettsége sincs, és egy gyárban dolgozik egy raktárban pakol. De kedves és jó embernek tűnik. Azt gondolom, nagyon jól megértjük egymást, és talán fogékony a feljebb lépésre is.


Nem akarok ráerőltetni semmit, viszont a környezetemben mindenki ki van akadva, hogy mit is akarhatunk mi egymástól, rendben, nem a szokásos felállás, de most akkor hogy és miként...sajnos a társadalom ott tart, hogy ha a felállás fordított lenne, senki nem akadna kii.


Ki mit gondol, örülnék a véleményeknek, viszont a "mit nézed le, ő se kevesebb nálad" - kommentelők kíméljenek, ha ezt gondolnák, akkor nem értették a problémqwt.


2014. jan. 9. 04:47
1 2 3 4
 31/35 anonim ***** válasza:
83%

Az orvosok egy belterjes elitklubba tartoznak,akik nagyon ritkán közösködnek az alja néppel.Főleg ha szüleid is orvosok,akkor aztán...

Képzeld el,amikor egy orvosi bankettre elmentek az alacsony végzettségű barátoddal és amikor bemutatkozik

-én kérem szép csak egy raktáros vagyok..

Csodálkozom,hogy van nektek egyáltalán közös témátok?

-Volt egy roppant érdekes eset ma.Veled mi történt?

-Ma 2 zsákkal több liszt érkezett,mint tegnap...

2014. jan. 9. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/35 anonim ***** válasza:
Elég szomorú, hogy sok ember, vagy a környezete végzettséghez köti, hogy ki kivel illik össze! Sőt, ha az egyik fél csupán azért nem akar együtt lenni a másikkal, mert annak alacsonyabb végzettsége van, az ilyenek szánalmasak, ha ugyanolyan magas vagy magasabb végzettségű, akkor szerintem nem is emberileg szereti, hanem csak érdekből van vele! Ha 2 ember tényleg szereti egymást, akkor nem számít, hogy kinek milyen végzettsége van!
2014. jan. 9. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/35 anonim ***** válasza:
72%
Szóval annyit még hozzátennék, hogy "a környezetemben mindenki ki van akadva, hogy mit is akarhatunk mi egymástól" - ne foglalkozz vele, hogy ki mit mond, az ilyen szánalmas viselkedésű embereket figyelmen kívül kell hagyni, és majd rájönnek, hogy ők is csak emberek, nem többek csak azért, mert magasabb végzettségük van! Ha viszont nem bírod ki, nyugodtan szólj be nekik akár durván is! Nektek pedig csak sok boldogságot tudok kívánni! :)
2014. jan. 9. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/35 anonim ***** válasza:
100%

"Csodálkozom,hogy van nektek egyáltalán közös témátok?

-Volt egy roppant érdekes eset ma.Veled mi történt?

-Ma 2 zsákkal több liszt érkezett,mint tegnap..."


Ez pont ugyanúgy előfordulhat két diplomás között is. Vegyész vagyok, és kb annyit tudnék hozzászólni egy agyműtéthez, mint a Kérdező barátja: semmit. Vagy annyit, hogy "fúha, ez aztán tényleg érdekes", esetleg pár szót mond róla. Ő pedig nyilván nem nagyon van képben az NMR spektroszkópiában mondjuk. Nem csak a munkáról lehet otthon beszélgetni...sőt...

2014. jan. 9. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/35 A kérdező kommentje:

Mindenkinek, aki nem fogta rám, hogy "beképzelt nagyarcú bar.om orvos" nagyon szépen köszönöm a válaszokat! :-)


Rengeteget segítettetek a kérdésfeltevéseitekkel és javaslataitokkal, sok olyan kérdés volt, ami a hangsúlyokat áthelyezte, ezeket most át fogom gondolni.


Örülök, hogy azért mégis sok segítőkész emberke van itt. :-)


Azoknak pedig, akik mindenáron megpróbálják kihúzni a szövegből, hogy "márpedig lenézed" - ajánlom, tanuljanak még sok szövegértelmezést, beleértve azt a magát jogásznak valló illetőt, aki szerint "New Yorkban eszetlenkednek az orvosok" - barátocskám, a helyedben nem dicsekednék azzal hogy jogász vagyok, de nem is hihető, hogy az volnál, hiszen nagyon nem sikerült megvilágítanod a mondanivalód lényegét.


A lényeg: igen, megpróbálom és adunk magunknak lehetőséget, és majd írok, hogy hogy alakult!

2014. jan. 10. 01:09
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!