Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Nagy köztünk a végzettségbeli...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagy köztünk a végzettségbeli különbség, de én mégis kedvelem őt, ki hogy látja az alábbiakat?

Figyelt kérdés

Nagyon kedves fiúval ismerkedtem meg nemrégiben egy utazáskor, jófejnek tűnik eddig, vonzódom is hozzá.


A probléma a környezetem szerint, hogy a köztünk lévő végzettségbeli különbség hát, na, elég nagy...én orvos vagyok, most rezidenskedem egy magánklinikán, sokat utaztam, utazom, sok idegen nyelvet beszélek, a baráti köröm nemzetközi, egzisztenciát teremtettem fiatalon, sok társaságban megfordulok.


Ő nem beszél nyelveket, nemhogy felső, de középfokú végzettsége sincs, és egy gyárban dolgozik egy raktárban pakol. De kedves és jó embernek tűnik. Azt gondolom, nagyon jól megértjük egymást, és talán fogékony a feljebb lépésre is.


Nem akarok ráerőltetni semmit, viszont a környezetemben mindenki ki van akadva, hogy mit is akarhatunk mi egymástól, rendben, nem a szokásos felállás, de most akkor hogy és miként...sajnos a társadalom ott tart, hogy ha a felállás fordított lenne, senki nem akadna kii.


Ki mit gondol, örülnék a véleményeknek, viszont a "mit nézed le, ő se kevesebb nálad" - kommentelők kíméljenek, ha ezt gondolnák, akkor nem értették a problémqwt.


2014. jan. 9. 04:47
1 2 3 4
 1/35 anonim ***** válasza:

A probléma a te "jól felépített környezeteddel van". Ugyanis úgy tűnik sok benne az, aki elitista és lenézi azt, aki nem az.


Szerintem mindig érdemes kritikusan fordulni az ilyen emberekhez, mert őszintén szólva, én semmi jót nem látok abban az elképzelésben, hogy végzettség alapján ítéljünk meg embereket. Viszont sajna a társadalmi elvárások miatt nehéz lesz ez a kapcsolat :S

2014. jan. 9. 04:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 The Elit Predator ***** válasza:
Ez mekkora 8::::::Đság! Komolyan ha ilyen környezetem lenne... Nőjjenek már fel ez nem a középkor! Téged meg ne érdekeljen mások véleménye ha szereted és viszontszeret akkor nincs probléma.
2014. jan. 9. 05:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/35 A kérdező kommentje:

Kérlek, aki válaszol, még írja hozzá, hogy milyen végzettséggel rendelkezik, AZÉRT, hogy lássam, hogy kellően objektív, és nem azért sorakoztat érveket a dolog mellett/ellen, mert hasonló környezetből jön mint ő/én.


A környezetemmel amúgy nincs semmi gond, én megértem őket is, nekik furcsa lehet, hogy olyan embert választanék, aki nem olyan környezetben forog mint mi. Ez is érthető, hiszen aki sokszor megy mondjuk orvosi konferenciákra, kiállítás megnytókra, esetleg New Yorkba a barátaihoz, elsőre idegennek találja, hogy valaki a gyárban a koszos cuccok között húzza az igát és nem lehet vele megjelenni jobb helyeken, mert nem beszél nyelveket...de ez itt az ő nézőpontjuk. Bizony engem nem zavar. :-)

2014. jan. 9. 05:10
 4/35 The Elit Predator ***** válasza:
0%
Semmilyen végzettséggel nem rendelkezem ( mm eddig 8 áláltalános most 0.os vagyok gimnáziumba járok) szóval teljesen kívülálló mondom az én szememben minden ember egyenlő az utolsó gyilkostól a politikusig ( bár ez mára egy szintre lépett :S) nem a végzettsége hanem a személyisége alapján ítéljük meg az embereket ( de inkább ne ítélkezzünk felettük mivel !nem vagyunk jobbak senkinél) tessék szépen megjegyezni
2014. jan. 9. 05:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/35 The Elit Predator ***** válasza:
54%
De egyébként ottvan az utolsó kommented idézem : "mi" aztán koszos cuccok között tudod a legdurvább az hogy még te is lenézed pedig ha belegondolsz "nélkülük" nem lenne mivel operálni vagy nem tartana életben senkit egy gép ha az "olyanok" mint ő nem lennének ezt azért tartsd észben! Nem szoktam ilyet mondani de undorodom az olyan emberektől mint te...
2014. jan. 9. 05:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/35 anonim ***** válasza:
100%

Ha ilyen ketsegeid vannak mar most, akkor jobb bele sem vagni ebbe a kapcsolatba.

Az igaz szerelem nem ismer sem borszint, vallast, vegzettseget es gyokereket sem.

Nyilvan neked fontos az egzisztencia es ezen nem fogsz tudni soha valtoztatni.

Egy diplomas.

2014. jan. 9. 05:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/35 anonim ***** válasza:
70%

Hát nem tudom kedves kérdező. Azzal semmi baj sincs, ha valaki mondjuk, asztalos, kőműves, villanyszerelő magyarul van egy normális szakma a kezében. Sőt van nagyon intelligens kőműves, és villanyszerelő ismerősöm is. Tehát még azt sem lehet mondani, hogy műveltség, vagy intelligencia terén nagy különbségek lennének.

VISZONT ez a gyárban raktárban pakol dolog elég gáz. Sőt szerintem ez kifejezetten igénytelenség. Én férfi vagyok, de soha nem jönnék össze olyan csajjal akit szellemileg kielégít egy olyan munka, ahol dobozokat kell A pontból B pontba eljuttatni.

Szerintem ez a kapcsolat rövid távú szórakozásnak jó, hosszútávon viszont hatalmas különbségek fognak előjönni.

Ó és ha fordított lenne a szituáció akkor, te lennél a bunkó orvos, akinek csak a szexre kell a csaj. :-D


23F medikus

2014. jan. 9. 05:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/35 A kérdező kommentje:

The Elit Predator: kissé meggondolatlan vagy, gyorsan ítélsz, és megbélyegzel valakit, akit nem ismersz.


Szinte vártam, hogy vadászod a mondatokban a kiragadható lényeget, amiben megtalálod az önigazolást.


Segítek szöveget értelmezni, de csak azért, mert bosszant, hogy félremagyarázod: a "mi" arra vonatkozik, amilyen környezetben egyébként szoktam lenni, orvos vagyok, ezen nem lehet változtatni, ehhez van pár társadalmi kellék is, különben nem tudom a munkámat végezni.


Szerinted feltettem volna a kérdést, ha olyan lennék mint ők?

2014. jan. 9. 05:44
 9/35 A kérdező kommentje:

#7.

Az utolsó mondatoddal teljesen egytértek, igen.

És szerintem is, a szak-munkát végző emberek között nagyon sok remek ember, intelligens arc van, akiktől sokat lehet tanulni.

A többi amit írtál, ezen még nem gondolkodtam, köszönöm a nézőpontodat. :-)

2014. jan. 9. 05:48
 10/35 A kérdező kommentje:
*Kijavítva: egyetértek.
2014. jan. 9. 05:48
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!