Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Gáz azért nem járni valakivel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gáz azért nem járni valakivel mert "olyan" helyen lakik?

Figyelt kérdés
Megismerkedtem egy lánnyal aki Pesten az egyik legrosszabb környéken lakik, a legrosszabb utcában, ami tele van nem idén barnult emberekkel éjjel nappal kint az utcán is. A lány magyar, nem roma. De ilyen ocsmány helyen lakik, valahogy olyan érzésem van hogy ha nem jövök vele össze akkor elkerülök különböző konfliktusokat amik ott érhetnek amikor esetleg este megyek hozzá, vagy jövök el.
2009. nov. 29. 20:21
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:
Köszi a normális válaszokat! De hogy mekkora gyökerek vannak itt néha! Egy kis nyomorék faluba vagy egy kisebb városba ahol könnyebb megélni a romáknak is, és az egész faluba sincs annyi mint itt egy utcában, ott persze hogy nem para. De most hogy mondjam el jobban? Ez itt Pest, ahol nagyon nehéz munkát találni főleg egy romának. Ezek bűnözésből élnek főleg. Kocsim nincs, szóval nekem általában végig kellene gyalogolnom folyton az utcán este, vagy a retkes buszmegállóba állni, és ki tudja hogy melyik barom sötétbőrünek jut eszébe hogy nézzük meg mivan a csávónál? Nagyszájúakat megnézném hogy nem paráznának e minden este sétálni egy ilyen helyen. Ismerek olyat aki hasonló helyen lakik, és az is igaz hogy kinézik onnan az embert, viszont van aki nem teheti meg hogy normális helyen vegyen lakást, csak ezek között tud, mert ott olcsó. A másik meg írja hogy ha szeretem akkor így meg úgy..., hát ahoz már járni kéne egy ideje hogy tudom hogy szeretem vagy sem, és épp azt kérdezem hogy megéri e nekem megismerni és járni oda aztán a végén kiderül hogy nem is nekem való.
2009. nov. 29. 22:05
 12/18 anonim ***** válasza:
Ha ő ott lakik, valószínűleg naponta végigmegy abban az utcában, nő létére. Te meg férfi létedre jobban parázol mint ő?? Ne légy már gyík!
2009. nov. 29. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
annyira érdekelne hogy melyik utcáról beszélsz:D:D én pesten bárhol bármikor végigsétálok, és fogadok hogy senki se csinál velem semmit!! mennél te el egyszer egy "kis szar faluba":D:D és különbenis, milesz ha eljössz este a csajodtol?? megkérdezik mennyi az idő, ésha nem mondod meg mutogatnak egy kinai 700 forintos kést, amit még használni se tudnak? hagydmár:D akiktől jogosan félhetnél, azok nem fognak kötekedni poénból, vagy egy 5 ezres telefonért..
2009. nov. 29. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:

"Egy kis nyomorék faluba vagy egy kisebb városba ahol könnyebb megélni a romáknak is, és az egész faluba sincs annyi mint itt egy utcában, ott persze hogy nem para. "


Nagyon nem vagy képbe hogy mi folyik vidéken. Csak Pest létezik gondolom...

2009. nov. 30. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:

A Gazdragréti lakótelepen és akár a Rózsadombon is megtámadhatnak este :S Jó hogy gáz a 8. ker de van annál gázabb hely. 9.ker illatos út amihez képest a 8 ker közepe olyan mintha zugló lenne :D Szóval ha ezért nem akarsz összejönni a csajjal hát elég nagy marha vagy már ne is haragudj.

Azért az utca nevét leírhatnád. Lehet hogy annél még tudunk gázosabb környéket is mutatni.

2009. nov. 30. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
menekülj hagyd ott minél elöbb. egyszer hazakiséred és aztán nem mész többet haza
2009. dec. 1. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 A kérdező kommentje:
Diószegi Sámuel utca és környéke
2009. dec. 1. 22:45
 18/18 anonim ***** válasza:

17:18as vok.

Hát igen nem egy jó környék és tényleg durva. De az illatos út (kis és nagy dzsumbuj azért durvább)

2009. dec. 2. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!