Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Gáz azért nem járni valakivel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gáz azért nem járni valakivel mert "olyan" helyen lakik?

Figyelt kérdés
Megismerkedtem egy lánnyal aki Pesten az egyik legrosszabb környéken lakik, a legrosszabb utcában, ami tele van nem idén barnult emberekkel éjjel nappal kint az utcán is. A lány magyar, nem roma. De ilyen ocsmány helyen lakik, valahogy olyan érzésem van hogy ha nem jövök vele össze akkor elkerülök különböző konfliktusokat amik ott érhetnek amikor esetleg este megyek hozzá, vagy jövök el.
2009. nov. 29. 20:21
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
55%
Ez hülyeség. Ha tetszik a lány akkor ez ne legyen akadály. Nekem is van pár barna szomszédom, erről nem tehet senki. A barátomat se zavarja. L21
2009. nov. 29. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
24%
jó nagy ro h ad ék vagy,ha egyszer ott lakik..akkor mi van? őt nézd ne a szomszédait.szörnyű!17/L
2009. nov. 29. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
34%
Ha így gondolkodsz akkor jobb is ha meg kiméled a lányt magadtól.
2009. nov. 29. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
83%
ha a lány nem roma akkor mi a gond??
2009. nov. 29. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
57%

Azért én nem lennék annyira biztos, hogy a lány nem roma...

Vannak szőke ci*gányok is!!!

Aki ilyen környéken lakik, az tuti ci*gány, ott nem tűrik meg maguk közt a magyarokat!


És ha a lány roma, akkor arra is számíts, hogy a kiterjedt rokonsága érvényesíteni fogja feletted az akaratát, tetszik vagy nem tetszik... :-[


Én a helyedben még most hanyagolnám a kapcsolatot, míg nem keveredsz bele ott valamibe.

2009. nov. 29. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%
lehet egy utcában lakok a csajjal?:) én is az egyik leggázosabb környéken lakok, de a társaságom nyilván nem a gázos emberekből áll össze. szóval emiatt ne aggódj. miatta nem lesz konfliktusod ha ő sem a gázosakkal haverkodik. az utcán meg máshol is lehet támadás v ilyesmi, hozzám nem szólt még senki éjjel sem meg nappal sem.
2009. nov. 29. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim válasza:
20.33-as te mekkora hülye vagy!!!Én is ilyen helyen lakok,és teljesen fehér bőrű tőzsgyökeres magyar vagyok!Sértő amit írtál,mert miért ne tűrnék meg,hogy ott lakjak ahol!!Senkinek semmi köze hozzá!És joga sincs beleszólni!Túl kicsi emberek azok,nagy szájjal ennyi!!!
2009. nov. 29. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%
hát elég gáz, ha szereted, nem lehet akadály, viszont valahol megértem hogy félnél, főleg sötétben. mert amíg a pillangók neked a gyomrodban vannak, addig nekik a zsebükben...
2009. nov. 29. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:

20:33, mekkora gyökér vagy. Akkor velem mi a helyzet? Az egyik szomszédomék maffiás cigók, a másik szomszédok meg újgazdag németek. Na, akkor én most cigó vagyok v újgadzag német? A te logikád szerint...idióta.

Megsúgom fajtiszta magyar vagyok, egyszerűen az ember nem válogathatja meg a lakhelyét, és azt se akadályozhatja meg, ha egy füstös odaköltözik. úgyhogy vegyél vissza a hülyeségedből inkább egy kicsit barom.


Neked meg kedves kérdező, annyit tudok mondani: a lányt nézd, ne a szomszédait. Ha nagyon akarnád akkor meg tudnád oldani, pl. h a lányt viszed mindig magaddal, v nálatok lesztek. Ez nagyon nem akadály. Nekem a 3 évvel ezelőtti bnőm olyan volt, h sosem jártam náluk, csak ő nálunk, mert gázos volt a környéke eléggé (gázosabb mint ez), de hogy te csak ezért nem akarsz vele járni? Inkább nem mondok semmit....

2009. nov. 29. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:

Nekem a barátom a legócskább faluba lakik a gettó leges legközepén és nem cigány. 4 hónapja vagyunk boldogok.


De ha igy gondolkodsz akkor tényleg ne gyere vele össze mert legalább a csajt megkíméled egy baromtól.

L/16

2009. nov. 29. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!