Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » A legtöbb nőnek miért nem jön...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A legtöbb nőnek miért nem jön be, ha egy pasi kopaszodik?

Figyelt kérdés
Itt persze az oldalon váltig állítják, hogy nincs vele baj, de az ismerősök körében 25-35 közötti férfiak esetében 40 ből jó ha 6-8 nak van párja, aki kopaszodik. Ez csak az ismeretségi körömben van. Holott 30 körül minden 3. férfinak megritkul a haja, ez természetes folyamat. De a legtöbb nő, mint ha ezt valami bűnnek venné, hogy genetikai borzadály ez a férfi, holott ilyenről semmi szín alatt sincs szó. Hiszen nincs semmilyen betegségük, kiváló vérkép, jó testfelépítésük van stb. Mégis mintha valamilyen betegségnek hinnék, holott csak arról van szó, hogy érzékenyebbek a hajhagymáik a dht-ra. Ettől még nem biztos, hogy rosszabb az a pasi az ágyban, mint hajas társaik, habár lehet idősebbnek néz ki a koránál, de egyben érettséget is sugall ez a dolog. Mégsem nagyon tetszik nekik. Miért? Azt azért nem mindenki teheti meg, hogy nullással átmegy rajta, nem mindenkinek Jason Stathamos a feje, hogy jól álljon neki.
2013. dec. 31. 12:04
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
Szerintem sem esztétikus ha valaki kopaszodik, akkor inkább vágja le nullásra. Én is folyton azt nézem hogy mikor jutok el oda... :)
2013. dec. 31. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 A kérdező kommentje:

Kérdés, melyik az a pont mikor nullással kell letúrni? Mert pl ezt szerintem még nem kell lenullázni, mert viszonylag kisebb mértékű a kopaszodás.


[link]


De ha valakinek fent hullik és nem kétoldalt, az a rosszabbik típus.


Ezt viszont már muszáj nullázni.


[link]

2013. dec. 31. 12:30
 13/22 anonim ***** válasza:
Ez marhaság. Imádom, ha bele lehet túrni egy pasi hajába, de ismerek férfit, aki szinte teljesen kopasz - még nincs 40, mégis halálszexi. Sportos, határozott, férfias. Nem érdekel , hogy kopaszodik, bejön.
2013. dec. 31. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
Szerintem meg a kopaszodás igenis szexi. :) Soha nem zavart, ha egy pasi kopaszodik, és az én ismeretségi körömben a kopaszodó pasiknak igenis van nőjük (családjuk is).
2013. dec. 31. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 A kérdező kommentje:
Azt ne keverjük ide, ha megismerkedtek pl 20 évesen mikor még dús haja volt a pasinak és utána kezdett el kopaszodni. Mert az nagyon nem ugyanaz a kávéház, mintha kopaszodóan ment volna oda a nőhöz, hogy udvaroljon neki.
2013. dec. 31. 13:07
 16/22 anonim ***** válasza:
# 15: Ismerkedtem kopaszodó pasival már nem egyszer. Fiatalon is, idősebbként is. Soha nem zavart.
2013. dec. 31. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:

Engem csak azért zavarna, mert 24 éves fiatal vagyok és ne egy öreges kopasz fejet kelljen már bámulnom ilyen korban.

De kb 10 év múlva már nem lenne bajom vele.

Persze ha csak ennyi a baj, nem utasítok el egy férfit, de tény hogy hátrányból indul és nem tetszik.

2013. dec. 31. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:

Szerintem meg a kopaszodás igenis férfias, és mindig is vonzottak ÉS a pasim is kopaszodik. :-))

Én nem akarok pasihajban turkálni, turkáljon ő az enyémben. XD

19/L

2013. dec. 31. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:

Nyírd le nullással.

Ha ronda is vagy,akkor is jobban jársz a teljes kopaszsággal. Nem tudom megmagyarázni,h miért. Engem nem zavar,ha egy pasi ronda.De legyen sportos és intelligens.

30/n

2013. dec. 31. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:

Az sem mindegy, hogy ki mit ért "sportos" alatt.

Velem is ez van sajnos, és általában nagyon rövidre van nyírva. Érdekes, hogy a kopaszodás általában középen, tehát felül szokott kezdődni, és ez nálam sincsen másként. Már eléggé megszoktam, hogy ilyen rövid a hajam, de a teljesen kopasz állapot meg nagyon furcsa lenne. Inkább hagyatok a fejemen egy keveset, és így nem is feltűnő a különbség, és még némi haj is marad.

De nálam egyébként sokkal inkább belső problémák vannak, és emiatt nem megy az ismerkedés véleményem szerint. De tényleg igaz az is, hogy először a kinézet fogja meg az embereket. Ha viszont ez nem tetszik valakinek, akkor már eleve nem is kap esélyt, hogy megismerjék.

2014. jan. 1. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!