Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » A legtöbb nőnek miért nem jön...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A legtöbb nőnek miért nem jön be, ha egy pasi kopaszodik?

Figyelt kérdés
Itt persze az oldalon váltig állítják, hogy nincs vele baj, de az ismerősök körében 25-35 közötti férfiak esetében 40 ből jó ha 6-8 nak van párja, aki kopaszodik. Ez csak az ismeretségi körömben van. Holott 30 körül minden 3. férfinak megritkul a haja, ez természetes folyamat. De a legtöbb nő, mint ha ezt valami bűnnek venné, hogy genetikai borzadály ez a férfi, holott ilyenről semmi szín alatt sincs szó. Hiszen nincs semmilyen betegségük, kiváló vérkép, jó testfelépítésük van stb. Mégis mintha valamilyen betegségnek hinnék, holott csak arról van szó, hogy érzékenyebbek a hajhagymáik a dht-ra. Ettől még nem biztos, hogy rosszabb az a pasi az ágyban, mint hajas társaik, habár lehet idősebbnek néz ki a koránál, de egyben érettséget is sugall ez a dolog. Mégsem nagyon tetszik nekik. Miért? Azt azért nem mindenki teheti meg, hogy nullással átmegy rajta, nem mindenkinek Jason Stathamos a feje, hogy jól álljon neki.
2013. dec. 31. 12:04
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
Szerintem ha már kialakult a személyisége, és ismerik, akkor nincs gond ezzel. Persze az utcán biztos nehezebb idegenekkel szemezni, de sajnos ez természetes folyamat.
2013. dec. 31. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
Én általában nem vonzódok a kopasz pasikhoz. Nem az eeseteim. Azt szeretem, ha bele lehet túrni a srác hajába. De, ha csak kopaszodik, az más. Bár ez is attól függ, hogy milyen mértékben, és hogy ennyire áll jól neki. De adott esetben ha csak ritkább a haja, viszont amúgy arcra, és alkatra is bejön, akkor no problem
2013. dec. 31. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 Költőnő? ***** válasza:

az a baj, h nem mkinek áll jól a kopaszodás... én értem, h egy természetes folyamat, de akkor is.

Akinél jól áll, annál nekem speciel kimondottan bejön.

2013. dec. 31. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, de a miértekre vagyok igazán kíváncsi. Mit sugall az ilyen pasi (nem biztos, hogy ápolatlanságot)tudat alatt?
2013. dec. 31. 12:10
 5/22 anonim ***** válasza:
Ez így felszínes megközelítés és nem igaz. Az ember megítélésekor nemcsak fizikai külleme, hanem belső értékei is számítanak. Aki kizárólag csak a külső alapján akar megismerni valakit, annak még nem nőtt be a feje lágya, talán soha nem is fog és majd öregen csodálkozik rá, hogy neki miért nem jutott (hosszabb távon) valaki.
2013. dec. 31. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 A kérdező kommentje:
Én is kopaszodom 28 évesen, nem vagyok beteg, minden leletem full jó. Vércukorszint, hormonszint stb. De mindig mondják a csajok, hogy nem jön be. Hiába mutatom a testem, elég jó sportos, hogy makk egészséges vagyok, mégis sokan betegnek hisznek. Valami rossz beidegződés van náluk.
2013. dec. 31. 12:14
 7/22 Költőnő? ***** válasza:

ez így általánosítás és hülyeség.

harminc körül már nem ritka a kopaszodó férfi

2013. dec. 31. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 A kérdező kommentje:
Értem én kedves 78%-os, de hiába igaz, amit mondasz, hogy belsőleg is meg kell ismerni. De ha nem tetszik neki a kopaszodó, mert azt hiszi, hogy beteg, akkor nem akarja majd megismerni a belső értékeit. Legalábbis 10 ből 9 esetben nem. Itt a baj. Én meg hiába bizonygatom, hogy full egészséges vagyok, azt hiszik ez valami kór, mint valami Ebola (kis túlzással)
2013. dec. 31. 12:17
 9/22 A kérdező kommentje:
Persze, aki ilyen tehetős üzletember, magas végzettségű orvos, mérnök, főiskolai tanár stb, az ha kopasz, akkor is el fog kelni, mert intelligenciát sugároz. Csak hát nem minden kopaszodó pasi egy tőzsdecápa.
2013. dec. 31. 12:19
 10/22 Költőnő? ***** válasza:
biztos olyan nőkkel akarsz ismerkedni, akik akár tudta alatt is, de azt hiszik, h a kopaszság=betegség?
2013. dec. 31. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!