Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek pár pasinak miért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek pár pasinak miért olyan nehéz az ismerkedés? Hiszen annyi és annyiféle nő van.

Figyelt kérdés
2013. dec. 28. 16:05
 1/5 anonim ***** válasza:

Nemtudom,de nem könnyű,legalábbis szerintem

f18

2013. dec. 28. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Egyrészt mert beszari pöc sök.

Ha nem voltak azok és mertek kezdeményezni, akkor csak azzá tette őket az a rengeteg kudarc, mert a nők válogatósak, vagy mert találtak helyettük egy idő után jobbat.

Akinek meg könnyű, úgyis elbass za. :D

2013. dec. 28. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Néha túl kell lépnünk önmagunkon, és ez olykor nehezebben megy. Nekem voltak már sikereim ismerkedéssel, mégis néha teljesen lefagyok, vagy nem tudom, miként is nyithatnék, és ez nem jó érzés. Amúgy teljesen hangulat, és formafüggő, éppen milyen passzban vagyok. Másrészt, szerintem a hétköznapokban sokan úgy vagyunk vele, hogy nem akarjuk zavarni a másikat. Hiába tetszik, nem tudom, hogyan fogadná, ha odamennék, és ráköszönnék, hogy ne haragudj, ráérsz éppen? Tömören, hirtelen ennyi jut az eszembe :)

24/F

2013. dec. 28. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Én is ilyen vagyok,nehezen ismerkedek főleg olyan lánnyal akibe bele vagyok zúgva

Nincs önbizalmam,mindig azon jár az agyam hogy talál nálam jobbat úgyhogy felesleges próbálkoznom

Az évek tettek ilyenné! :(

Lehetőségeket sokat kihagytam pedig tetszettem a csajoknak de nem viszonoztam mert egy másik lány iránt éreztem olyat amilyet még soha

Őt sose adom fel!

2013. dec. 28. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

4-es vagyok

Roh@djon meg a Disney,ez miatt a sz@r miatt nagy a lányok elvárása!

2013. dec. 28. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!