Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Cikinek számít h lány létemre...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Cikinek számít h lány létemre még nem smároltam lánnyal?

Figyelt kérdés
Eddig szinte az összes barátnőmtől, az osztálytársaimtól ezt hallom, hogy ciki. Még csak 14vok de még eddig nem smároltam sem lánnyal sem fiúval. Nagyon ciki ez?
2008. júl. 15. 07:29
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
100%
a csótánytaposósnak igaza van:P és szerintem mindenki egyet ért ezzel ( bocsih csótánytaposósat írok, de nem írtad h mi a neved:D szóval tényleg bocsi...) Nyugi! Nekem volt egy olyan ismerősöm aki 17 évesen smárolt először! és nem ciki szerintem..ez olyan mint a szüzesség..injkább azt a fiút nézik meg a (normális) lányok, akik még szűzek, mert ők ált. nem szexmániások és kitartanak a barátnőik mellett! szóval, ne érdekeljen mitmondanak a barátnőid, meg az osztálytársaid, mert ez egy nagy hülyeség, hogy smárolj egy lánnyal ha nem is akaarsz..
2008. júl. 16. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:

Mi az hogy 19 fölött már nem érthetjük meg?

én 22 vagyok, és a volt csajom pont azt magyarázta hogy mért van az hogy minden lány ismerőse smárolt már lánnyal és hogy ő hogy levan maradva mert ő nem. aztán röhögött rajta egyett, és közölte hogy ő elhányná magát ha csajjal kéne smárolnia. jah és ő is 22 éves nem 14.

ugyhogy a különbség a dolgok között. hogy ki mit ért. csupán az hogy egy 14 éves lány még nem érzékeli azt hogy ez mekkora egy baromság hogy a divatért olyat kéne tennie amitől undorodik. mig 22 évesen ezen már csak röhögni lehet. hisz mit számit hogy más mit csinál....a te életed. te döntsd el hogy mit látsz jónak.

jah és ha ilyet teszel csak azért mert szerinted vagy mások szerint ciki, lehet hogy olyan hatással lesz rád ami az egész életedet befolyásolja majd. ha nem vagy leszbi.

hiszen nem lenne romantikusabb elöször egy sráccal smárolni ugy hogy imádjátok egymást? ha elöször megteszed egy csajjal, az egésznek elveszik majd az akkori varázsa.

az a legjob bha elöször olyannak tezse dmeg aki fontos neked, mert akkor sokat fog jelenteni. ha a lányokhoz vonzodsz tedd emg lánnyal, de ne divatból

2008. júl. 16. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:
Hogy lenne ciki? Ha nem érzed úgy hogy smárolnod kéne lánnyal / fiúval, akkor ne tedd. Majd eljön az ideje. Én 19 vagyok, és 2,5 éve csókolóztam először. A lányok sem állnak távol tőlem, de lánnyal még nem smároltam. Szerintem ez sem ciki, de ehhez képest te tök jól állsz.
2008. júl. 18. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:
na a lényeg az h mostanában csak divatból smárolnak csajok csajokkal meg azéé h menőnek látszodjanak...de 1álalán nem az...inkább szánalmasság...15vok de még nem smároltam csajjal ...nem is akarok...inkább 1 pasival...most képzeld el h majd a pasidnak mesélni fogod h smaciztál csajjal...el fog szörnyülködni( ha jól van összerakva) lényeg a lényeg h hülyeség az egész
2008. júl. 21. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim válasza:
Te hülye vagy..:S mán bocs..ha lezbi vagy akk tuti ciki!!!
2008. aug. 3. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:

Jézusom! Inkább örülj neki, hogy normális vagy!

Én pl soha nem smároltam fiúval, se nem is szexeltem, de ha rajtam múlik, soha nem is fogok. Szerintem pont az ellenkezője lenne a ciki.

27/F

2010. júl. 11. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 belllllla válasza:

gyere majd en mugmutatom neked milyen egy csajjal csokolozni:D

hidd el tok szuper.mar aki kicsit is vonzodik a lanyokhoz.

2011. febr. 17. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!