Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Cikinek számít h lány létemre...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Cikinek számít h lány létemre még nem smároltam lánnyal?

Figyelt kérdés
Eddig szinte az összes barátnőmtől, az osztálytársaimtól ezt hallom, hogy ciki. Még csak 14vok de még eddig nem smároltam sem lánnyal sem fiúval. Nagyon ciki ez?
2008. júl. 15. 07:29
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
94%
az a ciki h ha nem vagy lezbi és annak ellenére csajokkal smárolsz...az meg h fiúval még nem smároltál..annak meg majd eljön az ideje hidd el...én 14 voltam mikor elöször smároltam.ilyen hülyeséget ne csinálj ,hogy a barátnöid miatt csak mert ök már smároltak lánnyal te is megteszed ,mert mi lessz h ha lessz pasid és megtudja h te már smároltál lánnyal is:Shát talán nem fgoja zavarni,de szerintem igen:S ne tedd!!!
2008. júl. 15. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:
82%

Dühöngő, büszke vagyok Rád, asszem mindannyian kezet nyújtunk, akik elolvasták a kommentedet!!!

Timcsi

2008. júl. 15. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:
59%
szerintem abszolút nem ciki ha akarod akk megteszed ha nem nem... én kipróbáltam legjobb barátnőmmel de em azért h kövessem a trendet vagy ilyesmi egyszerűen mindketten kiváncsiak voltunk és végülis rossz se volt de ennyi
2008. júl. 15. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:
80%
hát a te generációdban igen számíthat annak is, de HA TÉGED EZ NEM ÉRDEKEL AKKOR NE CSINÁLD...csak azért mert ciki. ha viszont tényleg érdekelne akk hajrá;) jó lesz...ja és ettől még nem vagy leszbi....ha egyszer kipróbálod attól még biszex sem leszel! ;):)
2008. júl. 15. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:
62%
ezt a 19 éven felüliek nem érthetik...már most sokkal másabb a világ, mint az "ő idejükben"...
2008. júl. 15. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:
21%
én 18 éves vok...amikor 14 voltam kiröhögtem azokat, akik még nem smároltak, de az még nem gáz...ha 15 évesen se..az már gáz sztem!
2008. júl. 15. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:
91%
Nem smároltam még palival (pali vagyok) akkor ez most ciki jaj?
2008. júl. 15. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim válasza:
44%
figyi! én már kipróbáltam tinédzserkoromban, nekem nem jött be, de ezen minden lány átesik egyszer, csak nem szeretjük bevallani, hogy lány létemre lánnyal smároltam. gyakorlásnak megteszi, egykét tini kaland belefér, ettől még nem döl össze a világ!!!
2008. júl. 15. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:
100%
hogyis erthetnek ezt meg a 19 even feluliek?! de vigyazz mert a 18/5-esek meg megertik! retardaltak vagytok...baszket
2008. júl. 15. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:
71%
Az még hagyján hogy smárolnak már a 14 éves kis cafkák a többivel, de egy év múlva rájön majd az a mostani 14 éves söpredék hogy lefeküdni egymással is kötelező, és legalább egyszer kipróbálja csajjal, aztán a fele meg is marad a csajok mellett vagy bi lesz mert ők annyira tudnak nyalni, meg van felcsatolható szilikon bré is akkor meg minek az igazi?! Ettől félek én! Még szerencse hogy 24 vagyok én nálamnál sokkal fiatalabb csajok, mondjuk 20 alatt már nem érdekelnek, még ha ez sem trendi mostanság! Mert ugye tök normális egyeseknek hogy 10 évvel fiatalabb 15 éves bakfisokkal kamatyolnak! Őrület ez az erkölcsi káosz...
2008. júl. 15. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!