Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Cikinek számít h lány létemre...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Cikinek számít h lány létemre még nem smároltam lánnyal?

Figyelt kérdés
Eddig szinte az összes barátnőmtől, az osztálytársaimtól ezt hallom, hogy ciki. Még csak 14vok de még eddig nem smároltam sem lánnyal sem fiúval. Nagyon ciki ez?
2008. júl. 15. 07:29
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
100%
Ha leszbikus vagy akkor igen, de mi a bánatról beszélsz? Mi az h ciki lenne ha lány létedre nem smároltál volna lánnyal???? vagy biszex vagy? ugyan már, ha nincsenek leszbikus hajlamaid mi a francért smárolnál lánnyal???
2008. júl. 15. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
85%
Miért kötelező lányokkal smárolni? Az ember szexualitásának van egy fontos alapszabálya: Ha nem tetszik, ne csináld. Ha kedved van hozzá, semmi gond, nem fogunk elítélni érte, de ha nincs kedved hozzá, akkor ne smárolj lányokkal. Ez nem üldözéses csapatverseny, hogy amit valaki kitalál, azt a többiek megteszik.
2008. júl. 15. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
100%
19 éves csaj vagyok; soha ilyen eszembe nem jutott. Számomra az lenne a ciki, mitöbb: undorítónak tartanálak, ha egy lánnyal smárolnál.
2008. júl. 15. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
100%
en fiu vagyok, de pasassal meg en sem smaroltam. akkor most egy maradi, odivatu kis pocs vagyok. hmm...nem gyozok csodalkozni! az en koromban (24 vagyok) a mountainbike meg a seggfogdosas volt a meno, ma viszont, ha valaki nem leszbikus vagy 14 evesen meg szuz, azt siman kinezik es luzernek tartjak. megall az eszem!
2008. júl. 15. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim válasza:
2%
Szerintem ciki!Már a te korodban mindenki kipróbálta legalább egyszer egy lánnyal. Vkinek tetszett és vkinek nem. nekem pl. tetszett!W:o:W de izlések és pofonok....
2008. júl. 15. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
100%
úristenem én a 24 éves fiúhoz csatlakozom! az aki elöttem írt az is egy jó nagy K
2008. júl. 15. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
100%

tévedsz, nem K - egyszerűen egy ostoba liba, aki megy az éppen aktuális "divat" után, rózsaszín helló kitty- s cuccokat visel, csótánytaposó van a lábán, "telcsizik" és "talizik", esetleg éppen emo, aki bele akar halni a világfájdalomba, az összes nyálas, stupid sorozatot megnézi a tv- ben, a reklámok vezérlik a vásárláskor, cikinek érzi, ha nem a legújabb telefonja van (amely tudásának a 10%- sem tudja használni), - de életében egy könyvet még el nem olvasott, az msn- jei smile halmaz, kis szívecskékkkel megspékelve, meglepődik, ha valaki azt mondja, hogy a föld nem lapos (amikor pedig világosan látja, hogy az...), nem érti, hogy a hajó hogyan tud fennmaradni a vízen, amikor vasból van.....

...na, most kidühöngtem magam...

2008. júl. 15. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
100%
te komolyan nem vagy normális miaz hogy ciki nem az a csiki hogy még nem smároltál lánnyal hanem az lenne már tényleg az igazán ciki ha smároltál volna egy lánnyal.És szerintem a barátnőid és az osztálytársaid nemnormálisak hogy ilyeneket mondanak.
2008. júl. 15. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
100%
fordítva lett volna ciki..nekem volt egy pasim,aki mindig azt kérte h smároljak előtte egy csajjal...hát mondanom se kell,meguntam a hülyeségét...lány vagyok és nem leszbi!akkor meg?
2008. júl. 15. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
100%

a 24 eves vagyok. a csotanytaposos duhongonek teljesen igaza van :D ne menjel mindenaron a csorda utan. sajat, kulon egyeniseg vagy, hasznald ezt ki s dontsd el mi az ami a te vilagnezetedbe belefer es mi az ami mar nem.

a muvelodes pedig igen jo tanacs!!!

2008. júl. 15. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!