Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Az gáz, ha "nem érdekel" a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az gáz, ha "nem érdekel" a lány zenei ízlése? (Tehát nem a zenei ízlés alapján keresek párt magamnak. )

Figyelt kérdés
Rajtam sem látszik, milyen stílusú zenét hallgatok, lehetetlen kitalálni anélkül, hogy megkérdeznék.
2013. dec. 20. 18:59
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem gáz, engem sem szokott érdekelni.
2013. dec. 20. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
engem sem érdekel különösebben, de azért egy olyan csajjal nem jönnék össze aki egész jb-t és 1d-t hallgat, és amúgy is: jó a zenéről beszélgetni, főleg ha egyezik az izlésünk
2013. dec. 20. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

miért lenne gáz.

nem a zenével akarok járni hanem a csajjal.

max megmondom neki hogy ne előttem ne hallgassa

2013. dec. 20. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Egy bizonyos kor felett az ember megérik annyira, hogy nem foglalkozik ilyen hülyeségekkel. Oké, egy esetet megértek, ha az illető nagyon túlzásba viszi az adott zenei stílus, illetve kultúra szeretetét, és ez negatív hatással van a személyiségére is...de azon kívül, komolyan nem érdekel hogy mit hallgat az illető. Vagyis érdekel, de nem befolyásol.
2013. dec. 20. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ez lenne a 21. század mércéje?
2013. dec. 20. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!