Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Fiúk/Férfiak! Nektek milyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk/Férfiak! Nektek milyen lányok jönnek be? Külső+személyiség

Figyelt kérdés
pl a fekete hajú,sötét szemű,kreol bőrű,husibb/normál alkatú,egyesek szerint babaarcú,értelmes de laza lány nyerő?

2012. júl. 20. 00:31
 1/7 anonim ***** válasza:
sportos karcsú,enyhén izmos test és háziasabb természet-süt-főz-ami tetszik nagyon.
2012. júl. 20. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
36%

nekem már egyik sem, mind romlott


éljenek a prostik!

2012. júl. 20. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Visszafogott,értelmes,legyen karcsú,na meg külsőre nem kell top modellnek lennie.Elsősorban a lányoknál a személyiségüket,meg a viselkedésüket veszem figyelembe és ha az nem fog meg akkor nézhet ki akárhogy akkor se fog kelleni.

21/F

2012. júl. 20. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

hosszú, göndör, barna haju, arányos testű, szép arcu, és ami nekem nagyon fontos az, h ALACSONYABB LEGYEN NÁLAM :D

személyiség: kedves, komolytalan, nem ribi

2012. júl. 20. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
100%

Kedvenc: hosszú egyenes fekete haj, fehérebb bőr, izmoskás testalkat, de nem túlzottam vad arc határozott, értelmes.


Szem az tökmind1 mindegyik szép szerintem, bőr is majdnem mind1, testalkat ha nem kövér akkor oké, babaarc az is oké, laza is oké.

2012. júl. 20. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
2-es,de kiírtad.Talán azok annyira rendesek?Virágoztasd akkor õket.Fúúúj.A viselkedésük,az öltözködésük,meg az a szép választékos beszédjük....wazzze...gratula!
2012. júl. 20. 02:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
nekem az olyan csaj jön be aki olyan szomorkásabb, alacsony, hosszú fekete hajú, fehér bőrű, vékony, kedves, megértő, lányos lány, nem pedig ilyen fiús kemény.
2012. júl. 20. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!