Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mi plusz pont egy lánynál?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi plusz pont egy lánynál?

Figyelt kérdés

Ha a srác sportol, hangszeren tanul az ellensúlyozhatja azt, hogy van rajta 10 kg súlyfelesleg?

Kérlek válaszoljatok erre a kérdésre, és általánosan mondjátok el, hogy ha a srácnak megvan a személyisége, intelligenciája, akkor mi plusz pont ha van neki?



2012. máj. 5. 12:46
 1/10 anonim ***** válasza:

A 10 kg súlyfelesleg szerintem sok esetben meg sem látszik.

Az a lényeg, hogy önmagát adja. Legyen kedves, figyelmes, őszinte stb. Ezek mellé mondjuk sportoljon vagy ha esetleg őt zavarja a plusz 10 kilót, akkor tegyen ellene. Ne másért, hanem saját magáért. (másokat nem biztos, hogy zavar a plusz 10 kiló).

2012. máj. 5. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Külső plusz pontok: ha jól öltözködsz, haj!, ápolt és hidratált kéz.

belső: legyél vicces, intelligens, nyitott, figyelmes.

Ha ez mind megvan benned akkor nincs okod az aggodalomra:)

2012. máj. 5. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Csak ha klarinéton játszol vagy szaxofonon!
2012. máj. 5. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
akármit csinálsz zavarni fog az a 10 kiló, meglátszik az önbizalmadon.sportolj és egyél kevesebbet.
2012. máj. 5. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
vastag pénztárca az + pont a csajok szemében.
2012. máj. 5. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Kossz a hasznos válaszokat.

Az vastag pénztárcához azt fuzom hozzá, hogy van pénzem, de ezzel igyekszem nem felvágni. Szerintem nem a pénztárca vonzó, hanem ha egy embernek van pénze, akkor magabiztosabb mert nem aggódik a számlák miatt (nem kell vele hencegnie!). És ugyebár a magabiztosság az egyik fo tényezo.

2012. máj. 5. 14:38
 7/10 anonim ***** válasza:

14:38


vastag pénztárcán azt értem hogy sok pénzed van. Nem kell ezzel felvágni. A csaj ösztönösen leveszi rólad hogy ez igaz e vagy sem.


Tudod ez náluk a 7. ösztön avagy nevezhetjük női megérzésnek is.

2012. máj. 5. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Nálam a szemüveg a plusz pont. Lehet hülyén hangzik de odáig és vissza vagyok a szemüvegesekért és nem a kockákért hanem ismétlem szemüvegesekért!
2012. máj. 5. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Ezt jó tudni, mert nekem is érik a szemuveg =) de egyelore csak olyan dioptria ami akkor kell ha tényleg messzire kell látnom. Szval lényegében akkor fogom viselni ha jo lesz :D
2012. máj. 5. 23:50
 10/10 anonim ***** válasza:
Hát...inkább hordj akkor szemüveget amikor kell, mint, hogy tovább romoljon a látásod ;)
2012. máj. 6. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!