Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mi a véleményetek lányok?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek lányok?

Figyelt kérdés

Na szóval kb 180 cm magas vagyok, hajam vastag sávú rovid taréjra van nyírva, oldalt nagyon rovid. Barna szemem van. Kéne szemuveg, de nem hordok ezért minimálisan mindig hunyorgok. Kicsit hosszabb orr (arínyban passzol az arcomhoz). Nem hordok arcszorzetet. Pattanásos az arcom (nem sok, de nem is kevés).

Kb. 80-85 kg vagyok, kigyúrt lábakkal és háttal, a kezeken még dolgozok. Van rajtam súlyfelesleg. Flegma vérmérsékletu, nem nagyon akarom hogy felcsesszenek, de ha ez már megvan, akkor robbanok és képes vagyok megfojtani az illetot. Ha szeretek, akkor tiszta szívbol, rajongva és angyalnak látom a lányt. Általában valakit vagy bírok, vagy kozonyos nekem, nem szeretek utálkozni. Szeretem a zenét. Vonzódom a fegyverekhez, de errol inkább férfitársaságban szeretek beszélni. Jól tanulok, bár szerintem a jegyek messze nem az intelligencia meghatározói. Szeretem a természetet és gyalogtúrázni. Alkohol hatása alatt ha vigyázok anyelvemre és nem sutok el minden cinikus megjegyzést, akkor nagyon jót tud kihozni belolem. Nem szeretem ha valaki nem lelkesedik velem. Szeretem a családom.



2012. ápr. 24. 23:51
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:

Nem tudok olyanról véleményt nyilvánítani,akit nem ismerek.Írni meg bárki tud bármit.Kinézetre max. akkor tudok véleményt mondani,ha küldesz képet.

24/N

2012. ápr. 24. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
Attila???
2012. ápr. 24. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:
Hol?
2012. ápr. 24. 23:57
 4/20 anonim ***** válasza:

Osztom az első író véleményét.

Hiába írod le,hogy nézel ki külsőleg,az ember a szemével lát.Lehet,hogy én a képzeletemben teljesen másképp látlak mint amilyen valójában vagy.Ezért egy fénykép nem árt ilyenkor.Hogy te milyen embernek tartod magad az is a te egyéni véleményed.Amíg nem ismerlek,nem tudom milyen is vagy,addig nem tudok véleményt sem mondani.

17/L

2012. ápr. 25. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
ez meg mi??? Társkereső oldal???
2012. ápr. 25. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:

Ez meg mi?? Egy válaszoló aki kérdez?

De hogy el tudjál aludni elárulom: ez nem egy társkereso oldal.

2012. ápr. 25. 00:09
 7/20 anonim ***** válasza:
Amíg nem ismerünk, nem tudunk véleményt mondani.
2012. ápr. 25. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
Én is csatlakoznék az előttem szólókhoz, nem ismerünk, a külsőd értékeléséhez pedig kéne egy fénykép minimum. Amit viszont szeretnék kiemelni (és igazából ezért írtam), végre egy ember, aki ismeri a FOJTANI szó helyesen leírt változatát. Köszönöm! :)
2012. ápr. 25. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
100%

A megadott adatokat betápláltam a kompujterbe és ezt sz ezt dobta ki:

[link]

2012. ápr. 25. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
00:21 LOOOOOOOOOL....állat vagy! :DDDDDDDDd
2012. ápr. 25. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!