Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok, ti mit néztek meg egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ti mit néztek meg egy fiún? Mondjuk ha, ránéztek az utcán? Mik a kizáró tényezők? Baj az ha egy fiúnak rendezetlenek a fogai? Öltözködés?

Figyelt kérdés

#jzzhrnzrzr
2012. ápr. 23. 19:20
 1/8 tetris ***** válasza:
Testalkatot néztem mindig elsőre. Úgy ámblokk az egészet.
2012. ápr. 23. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
*unblock
2012. ápr. 23. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
54%

A szemét. Ha látom mosolyogni, az még jobb.

Kizáró tényező pl. a cigaretta a kézben/szájban. Ha a fogai csak picit csálék, az még akár bájos is lehet.

2012. ápr. 23. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Ha valaki nekem kitűnik,akkor az a magassága miatt van.Ha már a magasságával kitűnt,akkor nézem meg az arcát,szemét.

Az öltözködése sokat elárul a személyiségéről,"trottyos" farmer,kilógó alsónadrággal,koszos cipővel például....

A fogait nyilván nem látom,ha csak nem nyitott szájjal jár az utcán.Nekem fontosak a szép fogak,igen,én is sokáig éltem összetört banánon,mikor húztak a fogszabályzómon.Már úgy értem,úgy fontos,hogy nekem az legyen,ha a srác jól érzi magát kajla fogakkal,akkor úgy fogom szeretni,nem probléma.

Kizáró a koszos,suttyós ruha,ápolatlan haj,főleg,ha még össze is van kötve,egészségre ártalmas mértékű túlsúly,szandál zokni bermuda típus.

2012. máj. 4. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
Elõször az arcát,de ha rossz/jó testalkata van akkor inkább elõször azt.
2012. máj. 4. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
hogy kék szeme van-e és kereke-e a se gge 21L
2012. máj. 4. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Amit először megnézek az a magasság és az alkat. Nekem speciel a magas vékony fiúk jönnek be. Aztán az arcát nézem meg. Ha az illetőnek olyan feje van ami bántja a szemem, akkor ő kilőve. Amit még tudok szeretni, ha valakinek húsos, puha szája van és a pisze orra.
2012. máj. 4. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Egyértelműen a szeme. Gyönyörű kék szemekkel engem le lehet venni a lábamról...
2012. máj. 5. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!