Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mi a véleményetek lányok?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek lányok?

Figyelt kérdés

Na szóval kb 180 cm magas vagyok, hajam vastag sávú rovid taréjra van nyírva, oldalt nagyon rovid. Barna szemem van. Kéne szemuveg, de nem hordok ezért minimálisan mindig hunyorgok. Kicsit hosszabb orr (arínyban passzol az arcomhoz). Nem hordok arcszorzetet. Pattanásos az arcom (nem sok, de nem is kevés).

Kb. 80-85 kg vagyok, kigyúrt lábakkal és háttal, a kezeken még dolgozok. Van rajtam súlyfelesleg. Flegma vérmérsékletu, nem nagyon akarom hogy felcsesszenek, de ha ez már megvan, akkor robbanok és képes vagyok megfojtani az illetot. Ha szeretek, akkor tiszta szívbol, rajongva és angyalnak látom a lányt. Általában valakit vagy bírok, vagy kozonyos nekem, nem szeretek utálkozni. Szeretem a zenét. Vonzódom a fegyverekhez, de errol inkább férfitársaságban szeretek beszélni. Jól tanulok, bár szerintem a jegyek messze nem az intelligencia meghatározói. Szeretem a természetet és gyalogtúrázni. Alkohol hatása alatt ha vigyázok anyelvemre és nem sutok el minden cinikus megjegyzést, akkor nagyon jót tud kihozni belolem. Nem szeretem ha valaki nem lelkesedik velem. Szeretem a családom.



2012. ápr. 24. 23:51
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
Hat, a kep nagyon tetszik, es az elmondottak alapjan akar nezhetsz ki igy is:D kepfeltoltes oldalra tolts fel egy kepet, linkelj, es akkor a kulsodrol tudunk velemenyt mondani.
2012. ápr. 25. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
9-es te beteg vagy :D?DXDXD
2012. ápr. 25. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
korod?
2012. ápr. 25. 02:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 A kérdező kommentje:

Korom!

Ja, amúgy 16.

9-es, te milyen kompujter-t használsz? Mert nagyon eltaláltad. Ténylg így nézek ki, leszámítva hogy tobb ujjam, és fogam van. Most veszem észre, a kis trollnak Jack Sparrowsan van kifestve a szeme. Egyik kdvenc karakterem, de csak néha festem ki magam így. =)

2012. ápr. 25. 08:48
 15/20 anonim ***** válasza:
Nekem az a véleményem, hogy beképzelt vagy.
2012. ápr. 25. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 A kérdező kommentje:
Egy oszinte vélemény, remélem meg is tudod indokolni. És azt is remélem csaj vagy mert ha fiú, akkor ejj, bajok vannak :D
2012. ápr. 25. 12:18
 17/20 anonim ***** válasza:

Akkor nézzük röviden.

16 éves fiú vagy,flegma,kicsit idegbeteg akinek ha beszólnak már ugrik mint egy kakas.Érzéketlen egy kicsit,mert vagy lesz*rja a másikat vagy elviseli.Egoista vagy akit nem érdekel más csakis saját maga(te írtad,közönyösség mások felé) 16 évesen egy kicsit képzavarod is van,mert azt hiszed a fegyverektől,alkoholtól leszel menő.Cinikus is vagy.


Így összevetve semmi pénzért nem kellenél,mert nincs benned semmi jó..Egy nagy darab külső mögött egy egoista,pökhendi gyerek van..

(a külsőről nincs véleményem,mert amit nem látok,nem tudom milyen az)

16/L

2012. ápr. 25. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 A kérdező kommentje:

Érdekes az érvelésed.

Van egy olyan sejttésem hogy nem vagy tisztában azzal hogy mik is a vérmérsékletek. Melegen ajánlom hogy nézz utána, mert nagyon érdekes! A "flegmát" ossze szokták keverni a "bunkóval" manapság. A kovetkezo pontot elvétetted kedves válaszoló! A beszólástól általában nem ugrok mint egy kakas, hanem attól ugrok, mint egy kakas ha valaki még sokadik "légyszives hagyd abba" után is élcelodik rajtam. Valóban lehet hogy érzéketlen vagyok egy kicsit. De mint ahogy írtam vagy bírok valakit, vagy kozonyos számomra, ezt lehet az írásmódom miatt értetted félre. "Bírom" alatt ilyeneket értek hogy "bírom a buráját" vagy kedvelem a csákót" ha az effajta szlenggel élek. Ha valaki már gonosz velem azt inkább leszarom, ahelyett hogy azon dolgozzak, hogy hogyan uthetnék vissza. Az alkoholt azért írtam, mert hát valaki alkohol hatása alatt tor-zúz, más átmegy perverzbe én meg csak simán tobbet beszélek, jó a kedvem. Szerintem nem meno. az ha valaki hányásig issza magát, úgyhogy ezt félreértetted. A fegyverek nem azért érdekelnek hogy meno legyek, hanem ez egy hobbi. Más mondjuk puzzlezik. Mindenesetre kapsz egy zold kezecskét, mert ráébresztettél, hogy ilyennek is láthatnak mások, akik kevésbé ismernek.

2012. ápr. 25. 14:34
 19/20 anonim ***** válasza:

ma 12:23 vagyok.

Nem sértésnek szántam.Amit leírtál,én azt röviden összefoglaltam.Azt hogy te mit értesz a flegma vagy a heves vérmérsékleten azt senki nem tudja eldönteni 2 mondatból.

Feltettél egy kérdést,írtál jellemzést magadról.Mi ebből a jellemzésből elképzelünk valakit.

Azt,hogy te ezen megsértődtél,és most magyarázod,hogy nem egészen úgy van ahogy írtam..oké..rendben..nem úgy van..De ezt honnan tudja bárki is aki nem ismer??Akkor mi értelme a kérdésnek??Hiszen pár mondatban leírni hogy milyenek vagyunk valójában képtelenség.

Ugyanez a helyzet a külsőddel is.Leírod hogy milyen színű a haja,hogy hordod,hány centi vagy,és hány kiló,és ebből nekünk már tudni kéne,hogy jóképű vagy vagy sem???

üdv

2012. ápr. 25. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 A kérdező kommentje:
Figyelj szerelmem, aki nem ismer onnan tudja, hogy odaírtam a kérdésbe, csakhogy te ezt azzal az okos kis fejecskéddel félreértetted. Volt idom, és úgy gondoltam, hogy megdoblak pár IQ ponttal. Egészségedre! Nem sértodtem meg, mert aki nem vágja ami le van írva feka-fehéren az nem biztos hogy felelos a tetteiért (tisztelet a kivételnek). Meg amúgy is ez inkább mulattató volt nagyjából és egészében.
2012. ápr. 25. 20:19
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!