Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok/nök melyik fajta...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok/nök melyik fajta fiú/férfi jön be jobban?

Figyelt kérdés

Telefonon vagyok így nem tudok linkelni, de...

Szálkásabb magas férfiak/fiúk lágyabb vonásokkal(az ilyen fajta pasik általában többet foglalkoznak a testükkel, hajvasalás stb...)

vagy inkább a kigyúrtabb macik? Nem muszály bunkónak lennie, rövidebb sportosabb/kopasz haj/fej, kort is írjatok pls, és, hogy ti, hogy néztek ki (kép is jöhet).



2012. júl. 11. 18:10
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Egyértelműen az 1.
2012. júl. 11. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

1. típus

28N

2012. júl. 11. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

Nem értem a kérdésed, de linkelek pár pasit, aki bejön.:

T.Mills.: [link]

Vin Diesel. (a kopaszok közül csak ő!!): [link]

Christiano Ronaldo: [link]

Fernando Torres: [link]

Jenson Button: [link]

Ennek nemtom mi a neve: [link]

Szóval szerintem tök vegyes. Páwákról nagyon képeket nem találtam, de azok is bejönnek.

Furcsa az ízlésem.:D

16/L

2012. júl. 11. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Vannak gyönyörű páwák. :D Fura h nem találtál képeket, sok van róluk. :D
2012. júl. 11. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
ment a zöld matyi az értelmes válaszért (like).
2012. júl. 11. 18:19
 6/14 anonim ***** válasza:
kigyurtabbak 19L
2012. júl. 11. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
ahogy így leírtad: az 1. típus inkább (szálkásnak se muszáj lennie, elég ha sportos)
2012. júl. 11. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Nekem nem nagyon jönnek be a kigyúrt férfiak. Persze az ilyen b*zisan kinéző pasik sem, akiknek olyan vastag a combjuk, mint egy normál ember csuklója. Az fontos, hogy valaki adjon a külsejére, de ez alatt nem a hajvasalást értem, hanem a normális öltözéket, ápolt hajat, körmöket, fogakat és a jó illatot. Amúgy meg nem teljesen a külső dönti el, hogy valaki bejön, vagy sem. Pl. 2 éve megismertem egy srácot, aki erősen kopaszodik, az arca első ránézésre nem túl szép, sok anyajegye van, ruhában még a teste sem túl jó és beleszerettem. Szóval az egész csak a kisugárzástól függ.
2012. júl. 11. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Attól b.zis, hogy vékony a combja? Jó, ne menjünk bele. Csak kicsit már "sok", hogy manapság szinte bármiért b.zis lehet valaki.

Ha vékony azért, ha jólápolt azért.

Értem én, de a melegek is háborognak már: többségük nem vékony, vannak kifejezetten szőrösek, nagydarabok közöttük, egy részük teljesen "átlagos", stb. :)

2012. júl. 11. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Ment a thumbs up, elég kellemetlen ha bu.zin@k hívnak és mégsem vagy az, meg egyébként is! Szóval ink haggyuk a témát mert mindíg ezzel idegesítenek. Örülök, hogy ennyien írtatok. Thx.
2012. júl. 11. 18:31
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!