Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Baj ha gyerek testem van és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Baj ha gyerek testem van és gyerekes arcom?

Figyelt kérdés
2009. nov. 25. 11:20
1 2 3
 21/23 A kérdező kommentje:
Ha te mondod akkor biztos!
2009. nov. 25. 19:19
 22/23 anonim ***** válasza:
bla bla bla
2009. nov. 25. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 fhenrir válasza:
Én pl. irigyellek, hogy nem hízol, de a kondis ötlet tényleg jó. Nem kell am. sokat enni, csak megfelelő dolgokat. Pl. ha sok tojást vagy csirkemellet eszel, vagy veszel proteines táplálékkiegészítőket akkor nem is kell sokat enned. Másnak pont a fordítottja okoz gondot. Ha nem vagy az a gyúrós faszagyerek típus, vagy csak lusta vagy, próbálja meg szakállt növeszteni. Persze nem Osama-félét csak mondjuk körszakállt, vagy kecskeszakállt. Ha nem nő rendesen (de ilyen korban azért kéne) akkor menj rá gyakrabban borotvával, attól állítólag erősödik.
2009. nov. 25. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!