Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Baj ha gyerek testem van és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Baj ha gyerek testem van és gyerekes arcom?

Figyelt kérdés
2009. nov. 25. 11:20
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
A boltban nem adtak el nekem cigit.. csak amikor elővettem a személyim, és meg is lepődtek a 10 év tévedésen... Én lány vagyok, engem is zavar, én próbálom festeni magam, stb. Te mondjuk hagyj borostát az arcodon, viselj bőr vagy műbőr kabátot. A sport is jó lehet, bár van akinek a vékony férfiak jönnek be. Véletlen se öld meg magad!!!
2009. nov. 25. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 thedani ***** válasza:

Mondjuk így azért nehéz tanácsot adni és mindenki is csaj általános tanácsokat tudott adni. Ha személyes tanács kell, ami rád vonatkozik, nem a harmadik negyedik gyerekes arcú emberre akkor rakj fel egy képet, hagy lássuk mi is. Úgy hidd el könnyebb, és meg tudjuk mondani hogy ezt meg azt kell csinálnod. De ha igazi kapcsolatra vágysz egy lánnyal akkor ott fontos a személyiség is amiről nem nagyon írtál.

V.Dániel

2009. nov. 25. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 A kérdező kommentje:
A nők kire mondják akkor hogy "igazi férfi" ? gondolom ez kinézetre mondják,mert egy gyerekes arcú és testü fiú hogy lehetne igazi férfi? pixet nem teszek fel mert már 1 párszor megszivtam.
2009. nov. 25. 14:47
 14/23 anonim ***** válasza:
Mondjuk ne 60 kiló legyél.
2009. nov. 25. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 A kérdező kommentje:
am mondjuk annyi vok,de nem tok hizni,hiába zabálok mint disznó..
2009. nov. 25. 14:49
 16/23 thedani ***** válasza:

Akkor örülj, tudod hányan lennének a helyedben, hogy akármennyit ehetsz még sem hízol. De ilyen esetben az kellene, hogy sokat gyúrsz, amikor csak lehet, annak csak lesz hatása. És legalább a buszon is mindig adnak gond nélkül diák bérletet :)

V.D.

2009. nov. 25. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 A kérdező kommentje:
Hát igen,de ha nem hizok,akkor max szálkásodok,de am meg ha nem birok annyit enni akkor meg eröm sincs gyúrni,xal kellöen bonyolult ez..ez egy ördögi kör,aki fogyni akar az nem tud,aki meg hizni az se..
2009. nov. 25. 15:03
 18/23 anonim ***** válasza:
búza
2009. nov. 25. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:

Te hülye vagy???? Öngyilkos lenni csak ezért?


Már mért lenne baj inkább használd ki.

Légy kicsit határozottabb állj a sarkadra és mutasd meg h lehet h 18nak nézel ki de agyilag több vagy

2009. nov. 25. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
hahahaha akkor egy pedofilnak biztos bejönnél!!! lol
2009. nov. 25. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!