Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek ez lekoptatás?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ez lekoptatás?

Figyelt kérdés

van egy nekem tetsző srác, akivel levelezünk, de a beszélgetésünk sosem túl szívderítő. Mindig van valami piszkálódó megjegyzése, mintha nem is lenne kedve hozzám. Ugyanakkor mindig válaszol, kérdezget. Ha nekem nincs kedvem valakihez, annak nem is válaszolok, ebből gondolom hogy nem teljesen reménytelen az ügy. Ti mit gondoltok? Hagynátok az egészet a fenébe vagy ...?

21/ L



2013. dec. 17. 13:40
 1/5 anonim ***** válasza:
hát ha magamból indulok ki, mindig válaszolok, és ha olyan van akkor visszakérdezek, de sokszor semmi kedvem ezekkel az emberekkel beszélni. viszont magamtól soha nem írnék rájuk, ha nem keres, valószínűleg nem érdekled
2013. dec. 17. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
hát ha nekem ír valaki, udvariasságból mindenképp visszaírok. a piszkálódást meg nem értem... ha valakitől nem akarok semmit, akkor vagy jelzem, vagy ha nem fogja, akkor finoman megmondom. de semmi esetre sem szekálom. lehet, hogy azt hiszi, ettől lesz olyan macsós rosszfiú, pedig nem.
2013. dec. 17. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Én minden lánynak válaszolni szoktam de van, hogy nekem sincs kedvem tovább beszélgetni mert nem érzem a közös érdeklődést vagy egyszerűen nem olyan jó vele beszélgetni.

Találkoznotok kellene, ha szeretnél tőle valamit, ott minden kiderülne. Ennyiből azt mondom, hogy valószínűleg nem érdekled, esetleg több lánnyal is beszélget és őket érdekesebbnek találja.

2013. dec. 17. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
rám is rám ír naponta 40 csaj..kibír annyival beszélni..én is csak a legfontosabbakra írok rá :) akik nem fontosak azok majd írnak azt ha jut időm rá válaszolok is
2013. dec. 18. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Például milyen megjegyzések? Mert így nem tudom.
2013. dec. 22. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!