Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hölgyek, miért van az ha egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hölgyek, miért van az ha egy buliban megadjátok a számotokat, de nem veszitek fel a telót?

Figyelt kérdés

Beszélgetek egy lánynak, megadja a számát és mikor pár nap múlva hívom, nem veszi fel, de nem is nyomja ki. Miért? SMS-t is írtam, de nem válaszol.


A másik, mikor másnap felhívom és el is hív bulizni, de azt mondom neki, hogy beszéljünk majd később. Aztán hívom napokig jó párszor, de nem lehet elérni. majd jön egy olyan gyenge SMS-el, hogy nem felejtett el csak pörgős a hete. Miért nem tudja felvenni a telót 5percre?


Mi akar ez lenni?

Inkább hölgyek válaszát várnám, mert ők tudhatják mi ez, mert én nem értem.



2013. ápr. 12. 21:10
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Matt részeg volt a csaj,és ott abban a pillanatban jól néztél ki. Kijózanodott és már nem néztél ki jól.
2013. ápr. 12. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
kamuzik, és szerintem felejtsd el.
2013. ápr. 12. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim válasza:
Nem hinném, hogy tisztában lehet vele, hogy igazából mit szeretne tőled. Nem akar semmi komolyat de nem is küld el. Én néhány próbálkozás után hagynám ha nem fejlődik a dolog.
2013. ápr. 12. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Tényleg lehet pörgős a hete.

de akik nagyon nem tudnak magukkal mit kezdeni, azok ezt nem érthetik meg.

2013. ápr. 12. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Ha ilyen történik:

1x próbálom meg felhívni

ha nem jön össze, és úgy ítélem meg, akkor küldök neki

egy sms-t.

Nem várom, hogy felhívjon, majd felhív, ha akar, én

nyitottam felé, részemről megtettem, zaklatni nem fogom.

2013. ápr. 12. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Szerintem akire időt akarunk szakítani, arra van öt percünk. A többi meg csak kifogás.
2013. ápr. 12. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

"Matt részeg volt a csaj,és ott abban a pillanatban jól néztél ki. Kijózanodott és már nem néztél ki jól."


Nem is találkoztunk. Amikor buli után találkoztam csajjal, akkor még jobban viszonyult hozzám.

2013. ápr. 12. 21:33
 8/11 anonim ***** válasza:

Részegen az ember mond vagy csinál olyat, amit józanul nem feltétlen tart jó ötletnek. Az is lehet, nem a saját számát adta meg.

Én, látod, meg se adom buliban a számom senkinek, mert nem hiányzik nekem, hogy csak azért, mert szórakozásból egy este végigflörtöltem 5 sráccal a diszkót, másnap tizenöt sms-sel zaklassák a mobilomat. A lányok nem elsősorban pasizni mennek a buliba. Szóval akkor ott jó szórakozás a flört meg ez-meg az, de utána nagy valószínűséggel semmit sem akarnak tőled. Ezért nem jó ötlet buliban csajozni. Max egyéjszakás lesz belőle, ritkán komolyabb.

2013. ápr. 12. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Azért ne vedd biztosra, ha 5srácnak megadod a számod akkor mindenki felhív meg ír.
2013. ápr. 12. 21:53
 10/11 anonim ***** válasza:
Hehe, mikor még fiatal naivaként megadtam a számomat, kaptam jópár hívást meg sms-t. Ebből lett elegem.
2013. ápr. 12. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!