Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ha jól gondolom ez lekoptatás,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha jól gondolom ez lekoptatás, ugye?

Figyelt kérdés
A hónapban elég sok lányt hívtam randira. Van akivel összejött van akivel nem. Mégis most figyeltem fel rá h a nők nem adnak egyenes választ. Legtöbbször ezt a választ kaptam h majd a jövő héten érnek csak rá. Én ezt valahogy lekoptatásnak könyveltem el mindig is, mégis szeretném pár nő véleményét kikérni h ez valóban az e? 20F
2013. aug. 2. 17:40
 1/5 anonim ***** válasza:

nem biztos, én ha le akarok koptatni valakit nem hitegetem hogy majd jövő héten

de lehet hogy ők annak szánták

2013. aug. 2. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nem, ez nem lekoptatás. Ha valakit le akarok koptatni, akkor

nem adok más időpontot, hanem közlöm, hogy nem akarok semmit, vagy nem érek rá (nem azt, hogy jövő héten, mert az azt jelenti, hogy jövő héten viszont ráér...)

2013. aug. 2. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
ezen a héten 4 lány jött evvel a kifogással, és külön külön fel se tűnt volna, de hogy mind a 4 evvel a válasszal élt így ezért gondolom...vagy ez nagy véletlen egybe esés de nem hiszem :D
2013. aug. 2. 17:45
 4/5 anonim ***** válasza:
Hát, az is elég véletlen egybeesés, ha mindegyik így akarna lekoptatni! :)
2013. aug. 2. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
reális amit mondasz, de lássuk be az emberek többsége nem kész megmondani egy embernek ha nem kíván vele találkozni...és szeretnék minél több időt megspórolni h olyan emberekkel foglalkozzak akik nem különösebben idegenkednek tőlem.
2013. aug. 2. 18:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!